Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten belül hosszabb...

Budapesten belül hosszabb távú csomagmegőrzés/otthoni dolgokaink megőrző /valami raktár vagy tároló helyiség? És olcsó szállás 1-2hétre Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek megőrzőt/raktárt ahol tárolhatom a dolgainkat nem nagy dolgokról volna szó kb:1-2 bőrönd amiben edények meg ruhák vannak.

Utazunk egy új munkahelyre de próbanap van így magammal nem szeretném vinni,1-2 hétre tárolnám

Még keresek ugye szállást kétszemélynek ami tiszta de csak alvásra jó,kb 1-2hétre.



2019. febr. 22. 09:40
 1/2 anonim válasza:

Szerintem keress valami hostelt. Én kb 1.5 éve 2 éjszakát töltöttem ebben (nem reklám):


[link]


Külön szobában valami 10 euró külön volt egy éj (forintban fizettem). Ha többszemélyes szobába mentek, olcsóbb, de akkor kb semmi privát szférád sincs, és lehet horkolni fognak, zörögnek éjszaka, stb. Bútor, ágy nagyon ócska volt a szobában, de az ágynemű tisztának tűnt, nem volt büdös, foltos, stb. Portán adtak kulcsot a szobához, amit napközben bezártam mikor nem voltam ott. Komolyabb értéket azért szerintem semmiképp ne hagyj ilyen közösségi szállásokon. Itt 24 órás porta volt, szóval utcáról besétálva biztos nem tudnak kirabolni.

2019. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálunk vannak kiadó pici helységek olcsón amik szárazok és nem pincék
2019. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!