Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kiket szoktak küldeni üzleti...

Kiket szoktak küldeni üzleti útra?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam már ezt a kifejezést de fogalmam sincs, hogy kiket és miért küldenek.
2019. márc. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üzleti út / business travel általánosan használt kifejezés mindenféle munkahelyi megbízásból, munkával összefüggésben történő utazásra. Leggyakrabban tárgyalás, partnerekkel való kapcsolattartás, külső helyszínen történő időszakos munkavégzés céljából.

Bármely olyan cég munkatársainál előfordul, amelynek kapcsolatai vannak más cégekkel, intézményekkel és az illető dolgozónak az együttműködésben tevőleges szerepe van.

2019. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezernyi oka lehet, a lényeg, hogy munkával kapcsolatosan a munkavégzés megszokott helyétől eltérő helyszínen kell valamilyen tevékenységet végezni. Én például legutóbb tréningen voltam üzleti út keretében, más kollégám egy projektmunka során rendszertesztelést végez Európa minden szegletéből összesereglett kollégákkal együtt.
2019. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-t azzal egészíteném ki, hogy talán sokkal gyakrabb ugyan azon cégen belül más telephelyre való utazás. Vagy is egy cégnek van irodája, gyára, akármilye több városban több országban. Ès ezek közötti munka miatt.


Pl nekem férjem egy IT cégnél managger és a kb 100 ember akikért felelös, azok 5 külömbözö vérosban vannak szétszorva. Ha kell akkor oda utazik ahol éppen valami van. De van olyan irodája amit még fel sem keresett, mert ott nem történt az évek alatt semmi olyan amit nem lehetett email-ben megbeszélni.

2019. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!