Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni nyáron,...

Hova érdemes menni nyáron, ami nem Európa, de tengerpart, egztokum és mégsem esik egész nap az eső?

Figyelt kérdés
június-augusztus között tudnánk csak most menni
2019. ápr. 9. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Ami földrajzilag nem europa, az a Kanári szigetek, ott nyáron nagyon meleg van, esö alig esik.


Az ázsia részeket meg kell külön külön nézni, mert pl Balin egész évben relatív kevés esö esik. Míg meg vannak azok a szigetek, területek, ahol nyár iszonyat esös.


Karib térsében mi voltunk párszor habár májusban, de nyárra is ugyan ezt mondják. Esik napi 1x az esö, elötte is napsütés 30 fok, és utánna is. Max 1-2x fordul elö, hogy az esö tovább mint 1 órát esik.

Junius még abszolút utazható idö, és a repjegyek olcsobbak mint télen. DE augusztustól már vihar szezon, a hurrikánokon kívül amúgy jó idö van, de augusztusban elöforddulhat már hurrikán.

2019. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Cape Verde. Június-augusztusban a hőmérséklet 28-29 fok a víz 23-25. Augusztusban előfordul 1-2 esős nap. Repjegy 120 körül szokott lenni a nagyobb szigetekre.
2019. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Így van, Zöld-foki Köztársaság, illetve Gambia meg Elefántcsontpart is izgalmas szerintem, de mondjuk ha eddig nem jártál Európán kívül, akkor kezdésnek erős lehet mindkettő.


Megoldható a jegy egy brüsszeli átszállással akár 70k körül, ha ügyes az ember.

2019. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hollófernyiges ***** válasza:
Marokkó.
2019. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem, rengeteget utaztam már csak a nyarat nem szoktam távol tölteni. Most Mexikó lett volna, esetleg DK-Ázsia újra, de szerintem ezek kilőve, Maldivon is gondolkodom, de ott eltérő infó, hogy most havi 7 vag y14 napot esik. De akkor Karib térség még lehet meg a két Afrikás is érdekes lehet, Marokkó szerintem túl meleg és part nem sok van, ami érdekel, de oda megyünk, csak szerintem nem most, Kanárin meg már voltam, az nem vonz nagyon.
2019. ápr. 10. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Sri Lanka is jó lehet nyáron van olyan része ahol keveset esik.
2019. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Dubajon nem gondolkodtál? Ha most veszed meg akkor van a wizzairnél retúrba (!!!) repcsijegy június végére. Ennél olcsóbban egész biztosan nem mehetsz és ott tuti nem esik az eső. Van látnivaló is és strand is.

2019. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A repcsijegy ára lemradt. Retúr 40 ezer!

Esetleg ha onnan veszel egy olcsó jegyet tovább akkor bárhova eljutsz. A CEBU oldalán keressed az olcsó továbbjegyeket.

2019. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi nászúton voltunk a Bahamákon tavaly augusztus első felében, tökéletes idő volt, a víz meleg, a levegő meleg de nem fullasztó, a táj/óceán színe pedig lélegzetelállító, keress rá: Exuma, Eleuthera!
2019. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!