Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha érvényes még az útlevelem, de újat szeretnék igényelni, akkor kell valami extra díjat fizetnem?

Tudom, hogy 5 évre 7500 Ft, de azon felül kell még valami pótdíjat fizetni esetleg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: útlevél, okmány, okmanyiroda, igazolvány, illeték, kormányablak, utazás, nyaralás

ápr. 17. 13:36  Privát üzenet  

A válasz
Nem kell semmit se, ha nem gyorsítod, nem sürgős.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nem uniós országba megyek, azon kívül, hogy kell érvényes útlevél mi szükséges még? Vízum? Ezt hol kell kérni?
Magyarországi vízum hogy érvényes?
Telenor Extra adatjegyek pl: 4 Gb   2406 Ft / megrendelés Mennyi ideig érvényes?
Igényeltem esta vízumot, egy olyan oldalról ahol felszámitanak extra költséget, mikor észrevettem vissza igényeltem az összeget, meg is kaptam, de 2 napra rá megjött az érvényes...
GYED extra visszamenőleg is érvényes?
Miben lenne könnyebb a GYED extra, ha második gyereket szeretnénk? Mit is jelentene ez, ha megszavazzák? Mikortól lenne érvényes? Rám is vonatkozna, ha van egy kisbabám, aki má r megszületett?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!