Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tanácsolnátok jövővel, külföldi élettel kapcsolatban?

20 éves fiú vagyok és szeretnék a jövőben külföldre költözni, tapasztalatot szerezni.

Angol felsőfokú nyelvvizsgám (bár ez önmagában nem sok, beszélni tudok stb.) valamint német nyelvtudásom van.

Szerintetek hova utazzak, milyen munkalehetőségre számíthatok, avagy milyen irányba tanuljak tovább?

Keress kérdéseket hasonló témákban: külföld, munka, utazás, munkavállalás, angol, német

máj. 19. 17:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Léteznek olcsóbb, egyszerűbb csoportos külföldi utak?
Legszebb hely ahol jártál? Magyar, külföldi utazás! Bármi érdekel.
Tudna esetleg nekem segíteni valaki, mégis hogyan lehet meghívót küldeni egy külföldi állampolgárnak?
Külföldi utazáshoz, milyen weboldalakat tudnátok ajánlani?
Külföldi munkavállalók! Mit tanácsolnátok?
Valakinek tapasztalata külföldi költségtérítéses felsőoktatásban, megérte, vagy nem, mit tanácsolnátok nekem, nem tudok dönteni?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!