Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb nyaralása és miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Amikor mentem az USA-ba körutazásra de a reptéren a bevándorlásiak vissza fordítottak pedig rendben voltak a papírok. Buktam egy kisebb vagyont meg êletem egyik legnagyobb vágya volt ez a körutazás.
2019. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
4 éve voltunk Botswanaban. Nyaralásunk második napján a Kalahari sivatagban megcsípett valami rovar ami alapjáratban ártalmatlan, de nekem nem az volt. Allergiás reakciót váltott, ki, és a csípés elfertőződött. Kórházban voltam vele 3 napig, majd szigorúan a szállodában kellett lábadoznom. Nagyon elkeserítő volt. Ott voltam, de semmit nem láttam belőle..
2019. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A Balatonnál egy hétig, az akkori pasimmal akivel már a szakításon gondolkoztam. Végig sz.ar idő volt, és folyamat a pincérlánnyal flörtölt az exem. Később ezért persze bocsánatot kért,de akkor azt mondta képzelődök meg én vagyok a hülye..

Szakítás után azt is megtudtam, hogy több lánnyal is félrekúrt.

2019. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Görögországban tavaly eltörtem a lábam, és szörnyű volt a hazaút akkora melegben.
2019. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szabadjeggyel indultunk Kubába, de Madridig jutottunk csak, annyira tele voltak fizető utasokkal a gépek. Ez persze benne volt a pakliban, készültünk is rà, de a további járatok is reménytelenül néztek ki, így egy kis városnézés után visszafordultunk és bánatunkban elmentünk inkább Egyiptomba (ami viszont fantasztikus volt).
2019. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért csak én lettem lepontozva? Erre van nem hasznos válasz? A kerdésre válaszoltam..
2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit...
2019. máj. 29. 18:24
 8/8 anonim válasza:
61%
Horvátországba indultunk 10 napra nyaralni autóval. Ahogy átléptük a határt, 2-300 méter után szétesett a kuplungunk. Rekkenő hőségben órákon át tikkadtunk az autópálya szélén, tele cuccal, és szerveztük a mentést: péntek délután! Végül Nagykanizsára visszavontattak, találtunk szervizt, iszonyat rendesek voltak, de csak a következő hét elején tudták így is megjavítani az autót. Mi hazaabuszoztunk Bp-re, aztán otthon kitört belőlem a zokogás...Egész évben erre a pihenésre vágytam, 4 nap lett belőle, azért is lementünk!
2019. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!