Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten a taxirendelés és...

Budapesten a taxirendelés és a fizetés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom hogy triviális kérdés, de még sosem rendeltem taxit. Azt szeretném kérdezni, hogy ha rendelek valahova egy taxit, akkor azt a km-t is ki kell fizetni, ameddig eljött értem, vagy csak azt, amíg engem elvisz A-ból B-be? Illetve, éjszaka van valamiféle plusz díjtétel? És általában kb mennyibe kerül, mekkora összegre számítsak, ha 6 km-t kell megtenni? Köszi, és még egyszer bocs, ha nagyon elcsépelt a kérdés, de semmit sem tudok :)

2019. jún. 2. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Google és Budapest taxi kalkulátor. Kiad egy csomót, válogass.
2019. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék segítséget, mert egy kalkulátor sem működik nálam.
2019. jún. 2. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a diszpécser is megmondja, ha bemondod neki a címeket, de nem biztos, még sose próbáltam.
2019. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Amikor taxit hívsz pesten, olyan hiénákat támogatsz, akik nem méltók arra, hogy te fizess nekik.

Látom beírtad a közösségi közlekedés kategóriát is, nos a taxinak ehhez köze sincsen. De ha olcsón szeretnél utazni, nyugadtan használd a bkk futár alkalmazást. (remélem azt képes leszel használni).

Pontosan megmondja, miképp jutsz el A-ból B-be. Igen, éjjel is vannak Pesten buszok.

2019. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, végül busszal sikerült eljutnom oda ahova akartam.

Hát figyi, én is tudom, hogy nincs köze a bkk-nak a taxihoz, nem kell ennyire túldramatizálni, azért írtam be, hogy többen lássák a kérdésemet, akik jártasak a helyi közlekedésben.

Hogy hiénák-e vagy sem... igazából lesz*rom, éjszaka kellős közepén engem az érdekel hogy épségben hazaérhessek, ennyi. Na de keep calm, jött még egy utolsó buszjárat:)

2019. jún. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!