Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti kipróbáltátok már az...

Ti kipróbáltátok már az urbexet? Itthon milyen elhagyatott helyek vannak, amiket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Én ugyan még igazi urbexen nem voltam, de mindig is vonzottak az ilyen felfedezések. Kelenföldi erőmüvet már láttam (de nem "belógósan", ezért nem nevezném igazi urbexnek) Nagyvásártelepen is voltam Csepelen.

2019. jún. 4. 23:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Én eddig két komolyabb helyen voltam.

Az egyik, a szúnyog-szigeten levő hajógyár. Bejutni piszok egyszerű, és a kutyát se érdekli, nincs őrizve. Rendszerint járkál bent 3-4 csoport, ha nem több. Szép nagy a hely, fejből nem is tudom hány épülete van, 2 nagyobb, és sok kicsi.

A másik már jóval húzósabb. Ott csak egyszer voltam. Ez nem más, mint az istvánteleki vonattemető. Elképesztő az a hely. Rengeteg rozsdás szerelvény egy omladozó épületbe bezárva. Egyszerűen csodálatos. Azonban ez egy valóban őrzött terület... Bejutás bonyolultabb, de lehet találni a betonkerítésen lyukat. Fontos tudni, hogy nagy része még mindig használatban van. Délután voltam, találkoztam két csoporttal. Később meg a kutyás őrrel... Mondanom se kell, kishijján rendőrségi ügy lett belőle.

2019. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez is addig volt jó, amíg nem adtak neki nevet, és nem lett divat belőle.
2019. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rengeteg hely elhagyatott nagyobb kaliberü hely van. tudsz nézelődni Youtuben is és instagramon is

Tudom ajánlani az Urbex Hungary yt csatornát és a Szellemvárosok magyarországon yt csatornát.

Instagramon pedig egy kevésbé ismert de egész jó urbexest abandoned.hungary néven

2019. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rengeteg elhagyatott nagyobb kaliberü hely van. tudsz nézelődni Youtuben is és instagramon is

Tudom ajánlani az Urbex Hungary yt csatornát és a Szellemvárosok magyarországon yt csatornát.

Instagramon pedig egy kevésbé ismert de egész jó urbexest abandoned.hungary néven

2019. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!