Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Izraeli utazásra mennyi...

Izraeli utazásra mennyi költőpénzt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Utána néztem a neten és mindehol azt írják/mondják, hogy minden sokkal drágább, mint magyarországon, de azt sehol nem találtam, hogy minimum mennyi pénzt ajánlott magunkkal vinni.


4-5 napra mennék, Tel-aviv, Jeruzsálem, Dead's see az uticél

Aki volt már izraelben, mennyi költőpénzt ajánl?

(Kajára, belépőkre, ha megtetszene valahol valami apróság szuvenír)



2019. jún. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága de azért olcsóbb mint pl a Balcsi. Én Eilatban voltam ott napi 100 NIS-ből is kijöttem. De ott minimálba nyomtam mert éppen le voltam égve de ettem ittam strandoltam meg leruccantam a Holt-tengerhez is. De ha kevésbé tudatosan költekezel akkor 200 NIS naponta kelleni fog.
2019. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mondanám, hogy olcsóbb, mint a Balcsi. Én kb. háromszoros árakkal találkoztam Eilatban. Nyilván ki lehet jönni alacsony költségvetésből is ha nem költesz semmire, de a normálisabb strandokta is emlékeim szerint 6000 körül volt a belépő.
2019. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A strandok ingyenesek, egyedül azok fizetősek ahol szervezett programok vannak pl Dolphin Reef ahol delfinekkel lehet úszni. De értelmetlen pénzt kiadni érte mert delfinekkel simán össze lehet futni a délebbi strandokon is. A strandokon lévő éttermek boltok drágák de azok kb balcsi színvonalúak de öt percet sétálsz és kapsz egy emberes méretű falafelt vagy kebabot 10-15 NIS-ért ami még olcsóbb is mint itthon. Az átlag boltok meg 10-50%-kal drágábbak mint az itthoniak ami egész elfogadható egy üdülő övezetben.
2019. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50 000 HUF bol megvagy, napi tízest tervezz be minimum.
2019. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. jún. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!