Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 500-600 ezerből hová utazzak...

500-600 ezerből hová utazzak egyedül? (Vízpart)

Figyelt kérdés

Seychelles-szigetek, Maldív-szigetek? Tudtok ajánlani valamit? Nem kirándulgatni szeretnék, sokkal inkább a vízben fürdeni, snorkelezni.


1 hétre, repülővel.



2019. jún. 10. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyiptom.
2019. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bonaire, gyönyörű a tenger vannak korallok meg viszonylag kultúrált is mivel Holland külterület. Amszterdamból 200 alatt meg lehet úszni a repjegyet. Szállodák nem olyan olcsók de Bonairben a legnagyobb város ahol mérsékeltebbek az árak pont az egyik legszebb partszakaszon van, meg onnan könnyedén eljuthatsz bárhova. Nekem az egyik legjobb élmény volt ezerszer jobb mint egy Maldív szigetek, Aruba stb.
2019. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amszterdamba repültél és onnan hajóval mentél Bonaire-ra?
2019. jún. 10. 12:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Amszterdamban élek és innen mentem repülővel, de mivel holland külterület így innen megy a leggyakrabban és a legolcsóbban repülő.
2019. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyértelműen Kuba! Vagy a kanári szigetek, esetleg a vörös tenger környéke, ha merülni akarsz.
2019. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van olyan út, amire érdemes egy hét alatt 500-600-at elkölteni. Ami közel van, az kijön sokkal olcsóbban (Egyiptom főleg), ami messzebb, oda felesleges 1 hétre menni, annyira messze van (nekem Palau meg Kelet-Indonézia volt a csúcs sznorkelezés szempontjából).
2019. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi pénzből 2 hét Egyiptom fejedelmi körülmények között kijön. Mi tavaly kempingeztünk Marsa Shagrában, royal tent sátorban. Ez egy superior hely, felejthetetlen. Vannak jó természetjáró kirándulások és szép korallos a tenger. Sok magyar van, de a kultúráltabb réteg.

Igazából az időeltolódás és a sok utazás miatt egy hétre kár messzire menni. Inkább próbálj 2 hétre kiszakadni, annyi idő kell, hogy igazán kipihenje magát az ember és megéri hosszabb repülést, időeltolódást bevállalni.

Én búvárkodok, és nekem is azt mondták, Palau, Fülöp-szigetek, meg az a környék a legjobb vízalatti látványosságok szempontjából. De nagyon messze van és ennyiből biztos nem jön ki.

2019. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekünk (2 fő)600ezerből volt egy 10nap/7 éjszakás utunk Thaiföldre, Koh Changba, 4 csillagos vízpart közeli hotelbe, áprilisban. Egy álom volt de nagyon kevés az 1 hét, ha olyan messze akarsz repülni, mint amiket írtál <3 Egyiptom is csodálatos.
2019. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Matracot vigyél!! De a többiek ajánlása sokkal jobb.
2019. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Thaiföld gondolom jobb, mint Egyiptom nem? :D De abból a szempontból jobb Egyiptom, hogy ott 2 hetes nyaralás kijön kb 450-ből egy 5 csillagos szállodában.
2019. jún. 11. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!