Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nudista strandrol kifejezetten...

Nudista strandrol kifejezetten lanyok tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nyaron nem szeretek lebarnulni, mert nem szeretem ahogy elut a feher hasam fenekem stb a a karom vallam barnabb szinetol. Ezert gondolkoztam azon, hogy egyszer ellatogatnek egy nudista strandra, hiszen itt egyenletesen tudnek lebarnulni.


A lanyokat nem bamuljak meg tulzottan? Nem nyomulnak rajuk? Nektek mi a tapasztalatotok?


Gondolom akik ide jonnek azok elsosorban talan a 30-40 eves korosztaly, es talan inkabb a ferfiak mint fiatal huszoneves lanyok.



2019. jún. 11. 11:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%
Nekem nincs egyáltalán erről tapasztalatom, de remélem nem baj ha válaszolok. Nem kertesházban laksz? Mert ha igen, akkor csak vegyél egy nyugágyat és feküdj ki a napra meztelenül. Ha panelban laksz, akkor egyértelműen ez az opció nem él. A nudista strandról az a véleményem hogyha nagyon nem vagy szégyenlős mások előtt, és nem zavarna ha egy idősebb férfi eléd állna egy száll semmiben udarvolni, akkor elmehetsz. Nem tudom milyen gyakori az ilyen, de biztos előferdül. Meg egyik férfitól sem lehet elvárni hogy ne vessen néha egy pillantást egy full meztelen nőre.
2019. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mooti ***** válasza:
100%

Szia

A nudista strandokon szinte elenyészö a beszólások, mert ott mindenki elfogadja a másikat olyannak amilyen. Nagyon ritka a bámészkodó, nyálcsörgetö, sokkal több van a hagyományos strandokon. Ha mégis van, akkor azt azonnal kizavarják.


46/F

2019. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Naturista strandon nőttem fel. Tartok tőle nem valódi a kérdés, de mondjuk hogy jó hiszemű vagyok. Naturista strandon nincs nyálcsorgatás beszólás nyomulás stírölés. Összetrartó közösség van, gyakran mindenki ismer mindenkit és mindenki figyel. Aki ártó szándékkal megy oda az 99%ban feltűnik az ottaniaknak. És 100%ban szarul jár. Vannak fiatalok is középkorúak és idősek is. Többnyire nagyon jó csapat.
2019. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Kérdésednek kb annyi köze van az utazáshoz, mint lónak a tyúkhoz.

Megítélésem szerint inkább némi személyiségzavart fed a kérdés.

Amúgy régen rossz, ha itt tájékozódsz arról, letolhatod-e a tangabugyidat amit amúgy senki nem lát.

2019. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első:

Panelban lakom, szóval más lehetőségem nincs az egyenletes barnulásra. Vagyis ott a szolárium, de egy kicsit félek a bezártságtól így az nem játszik.


Hármas:

Egyelőre még csak érdeklődök a dolog iránt. Szeretnék róla többet megtudni, hogy mégis milyen, és ezért érdekelnek tapasztalatok vélemények, hogy mérlegeljem nekem való-e.


Utolsó:

Nem ebbe a témába raktam, de ha ide lett át téve akkor ebből nekem az jön le hogy nagyon egyik témába se illik bele. Egyébként miért is lenne személyiség zavarom?

2019. jún. 11. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Érzek némi testkép- és önértékelés zavart. Azon túl, hogy náladnál sokkal butábbaktól vársz véleményt.
2019. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Hivatalos strandra menj, ott nem fog semmi kellemetlen érni. (Pl. Balatonakali, Balatonberény.) De a legjobb valamilyen horvát naturista kemping (Valalta, Solaris, Koversada, Bunculuka, stb.), ott abszolut nem lesz ilyen gondod, ráadásul hatalmasak és nagyon szuperek.
2019. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én mindenkinek javasolnám hogy próbálja ki a nudizást. Szuper dolog. Persze sokan úgy okosak, úgy szólnak be, hogy azt sem tudják miről beszélnek, nulla tapasztalatból írják le az előítéleteiket. De ez egy rossz magyar mentalitás, az ilyeneket meg sem kell hallani.
2019. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Kösz, kipróbáltam.

Soha annyi ronda embert még nem láttam egy kupacban.

Szinte csupa olyan ember mutogatja magát, akiknek már évtizedek óta nem kellene. Az átlagéletkor 40 és 100 év közé tehető.

(Természetesen vannak gyerekek és tinik is, de ők nem önszántukból, hanem szülői kényszerből.)

Jó testű kisportolt fiatal csak elvétve.

Többnyire olyan löttyedt testű, sosem sportolt korosabb elhízott alakok tömege, akik testének a legnagyobb ellensége a gravitáció. Vagyis mindenük lóg és 10-20 centivel van lejjebb, mint ahová az Úristen megálmodta eredetileg. (Elől hátul és alul, felül.)

S mindezt az egészséges életmód égisze alatt hirdetik olyanok, aki sportot csak tv-ben láttak.

(A hájas testük legalábbis erről tanúskodik...)


Ugyanakkor semmi kifogásom sincsen ellenük, hiszen szívük joga.

(Viszont örülök, hogy mégsem lettem nőgyógyász...)

2019. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

#9: Látod itt a probléma. Te nem a szabadságot és a ruhátlanságot élvezni mentél, hanem kukkolni. Még szerencse, hogy elment tőle a kedved, az ilyeneket úgysem csípik ott. Gondolod, hogy a metrón vagy a boltban szebb emberek vannak? Vagy miért nem nézel körül egy termálfürdőben?

De neked miért fontos, hogy más hogy néz ki?

A normális ember nem mással foglalkozik és nem azzal, hogy a másik mit gondol róla. Ezt a miszzpi..a celebek teszik, akik a facebooknak meg az istagramnak élnek, és rögtön öngyilkosságra gondolnak, ha kinő rajtuk egy pattanás. A nudin nem egymást bámuljuk, hanem egyszerűen csak jól érezzük magunkat. Úgy ahogy a jóisten megteremtett minket. És pont ezért vagyunk boldogabbak, mert nem veszik el a kedvünket ezek a hívságok.

2019. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!