Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés
Krisztina0000 nevű felhasználó kérdése:

Sartin milyenek az árak körülbelül? Az ételek, koktélok esetleg. Mennyibe kerül egy közép kategóriás étteremben 2 fő számára egy vacsora/ebéd?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sarti, utazas, ár, vacsora, reggeli, etkezes

jún. 12. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Numbeo.com

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 15:57 Privát üzenet
Most voltam pár hete. Átlag ételárak olyan 10 euro környékén vannak étteremben, két főre egy átlagos étteremben olyan 25-30 euro körül számolnék. De Görögországban gyakorl hogy az olcsóbb előételekből rendelnek többet, és az asztaltársaság megosztozik rajta. Ha láttok egy olyan éttermet, ahol hosszú az előételek listája, valószínűleg érdemes megkóstolni őket. (Tipp: ha bárhol láttok rántott fetasajtot mézzel és szezámmaggal, kóstoljátok meg!). Koktélt nem vettem de Thesszalonikiben olyan 6-7-8 euró, gondolom ott is ilyesmi árban van. Ha olcsón akartok enni, a gyros a legjobb megoldás, 3-4 euró szokott lenni a strandokon.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 13. 08:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi nagyon kedvesek vagytok. Nekem nehezebb dolgom lesz, glutén èrzékeny vagyok, szóval nekem tényleg csak a gyros marad, vagy egy glutén mentes étterem. De azért reméllem talállok magamnak valamit egy sima étteremben is.

# 3/5Időpont jún. 13. 13:26 Privát üzenet
A második vagyok. Fogsz találni mindenképp sima étteremben is, a görögök pl. nagyon szeretik a különféle salátakat, minden étteremben lehet kapni, valamint nagyon népszerű a padlizsán fetasajttal, esetleg tzadzikivel. Meg persze grillezett húsok, halak is vannak. Nem hinném hogy probléma lesz :)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 13. 19:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)

# 5/5Időpont jún. 13. 23:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogy oldanátok meg a helyemben?
Létezik Közép-Amerika térségében olyan sziget, ami szép és kb 400 ezer forintból megoldható repülőjeggyel, szállással, kajával együtt?
Lehet így élni valamelyik trópusi kis szigeten vagy országban?
Melyik országba költöztél, vagy költöznél és miért?
Hol telepednél le? Közép-Amerika, Dél-Amerika vagy Ázsia?
Nagyon szeretnék utazgatni a világban Dél-Amerika, Közép-Ázsia főleg. Tudom hogy ez nagyon szépen hangzik, de mégis hogy álljak neki ennek az álmomnak?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!