Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan céget...

Tudtok nekem olyan céget mondani vagy helyet ahol vízumot intéznek?

Figyelt kérdés

TLS is ilyen service . szóval magyarul olyan cégeket vagy visa service outsourcing keresek budapesten am ia követség helyett intézi a vizumoz.

Tudtok nekem ilyeneket mondani és melyik követséghez tartozik?

Köszi



2019. jún. 17. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy a követség HELYETT végezze a vízum ügyintézést. Olyan lehet, aki helyetted elintézi a papírmunkát a vízumhoz. Pl utazási irodák.
2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ennyit kellene tenned:

[link]

2019. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hova? Én Oroszországba utaztam legutóbb, ahova vízum kellett. Iszonyat sor van mindig a Konzuli Szolgálatnál, úgyhogy egy irodán keresztül intéztem, így nem kellett sorban állnom. De nem minden cég intéz minden egyes országba. Egyébként neten találtam. Előtte Kubába mentem, ott csak utazási engedély kellett és nincs sorban állás se, oda inkább bementem személyesen.
2019. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!