Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten az éjjeli órákban...

Budapesten az éjjeli órákban hova mehetnék be, hogy ne az utcán tengjünk?

Figyelt kérdés

Vidékről holnap késő este érkezünk egyik pályaudvarra, majd másikról hajnal 3 után utazunk tovább másik vonattal.

Úgy tudom a pályaudvarok olyankor zárva vannak. Van valami kulturált hely, ahova be lehet menni, biztonságos, le lehet ülni (2 nagyszülőmmel megyek).

De ami nem valami zajos szórakozóhely, meg nem is valami olyan, ahol muszáj fogyasztani...


Most bár jó idő van, de két idős emberrel nem nagyon kéne az utcán csöveznem, félünk is, ki tudja milyen alakok mászkálnak éjjel.


Várom a tippeket, hátha valaki jobban ismeri Budapestet!

Köszönöm!



2019. júl. 4. 10:43
 1/5 anonim válasza:
Melyik pályaudvar, melyik utca?
2019. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Délibe érkezünk éjfél előtt, s a Keletiből indulunk tovább 3 óra után kicsivel.

De nem muszáj, hogy pont egyik vagy másik közvetlen közelében legyen "időző" hely. Jó a kettő között bárhol, a belvárosban. Csak biztonságos legyen, az lenne a legfontosabb. Keletiben nem merünk ücsörögni, még ha nyitva is lenne....

2019. júl. 4. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meki.


Olcsó. Meleg. Biztonságos. WC van. Konnektor van.

2019. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a meki jutott rögtön eszembe, nyugati pályaudvaron a meki hajnal 2ig nyitva van, nagy tér van, senki nem nézi hogy fogyasztasz e. Viszont wc csak blokk ellenében van. De azt elkérheted bárkitől, en is mindig szívesen oda adom, vissza is hozták eddig mindig. De egy sultkrumpli vásárlásával máris használhatjátok a mosdót.
2019. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Piros Hetest szoktam ajánlani a Keletinél, magam is onnan szoktam indulni nemzetközi vonatutakra. De kintre üljetek, bent üvölt a zene.
2019. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!