Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek kb 2 hetes...

Ti elmennétek kb 2 hetes túrára olyannal, akit alig ismertek?

Figyelt kérdés
Természetesen a túra kedvéért, csak szerintem ő sem akar egyedül menni, inkább menne valakivel együtt. Egy hosszabb túrán találkoztunk, utolsó napokban. Két délutánt együtt töltöttünk, szimpatikus volt. Ami visszatart, hogy attól tartok, ő akár többet is szeretne, én ezt ennyi idő után nem tudom eldönteni, de kedvelem nagyon és olyan embernek tűnik, akire lehet számítani. Csak ebből így születhet kellemetlen helyzet..Azóta csak pár üzenetet váltottunk. Amúgy a túraútvonal amin mennénk elég forgalmas, tehát másokkal is találkoznánk biztos.

2019. júl. 12. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
2-3 naposat kéne megpróbálni, ha megy jöhet a következő. Két hetet soknak tartom.
2019. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Amúgy igen ez logikus, a gond csak az, hogy nem egy országban élünk, szóval kicsit komplikált lenne összehozni, és ezt a 2 heteset meg mindketten tervezzük. Szóval nem tudom
2019. júl. 12. 21:18
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Sok minden hiányzik, lesznek e még páran, szállás, merre mentek, van e "menekülési útvonal", ezt így nehéz.....
2019. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Max izétok egyet. Most akkor mi a kérdés?
2019. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2019. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 D. Brasco ***** válasza:
73%
Ezt a kerdest ugy lett volna a legegyszerubb kiirni,hogy:lefeküdjek vele vagy nem.......
2019. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, te vagy a no. Ha egy ferfi veled turazna, akkor evidens, hogy "tobbet is szeretne". Ha igy ismeretlenul nekivagna veled a turanak, akkor evidens, hogy nougyekben nem egy nagy spiler, es valoszinu, hogy egy visszautasitast nem kezelne felnottkent. Lehet, hogy csak szotlanul otthagyna, egyedul boldogulnal-e tovabb? Rosszabb esetben verbalisan aggresszivve valna, van benned annyi lelekjelenlet, hogy leultesd, ne panikolj, es kezdj el sikoltozva menekulni arkon-bokron, ahol meg esetleg utoler es tettlegesse fajul a dolog?


En ferfi vagyok, kirandultam mar masik ferfival, akivel csak parszor talalkoztam elotte, igy nyilvan "tobbet akar" nem volt a teriteken :D, de az elso kozos napon kiderult, hogy enyhen autista, es terelgetnem kell extrem tapintatosan, hogy ne szivjak en is miatta, igy nem volt olyan nagy buli. Megegyszer idegennel nem indulok meg hosszabb utra.

2019. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös, kifejtenéd, miért nem?
2019. júl. 12. 22:01
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es, nem ismeretlen, hosszabban beszélgettünk, normálisnak tűnik, jól egy hullámhosszon voltunk. De az igaz, hogy ennyiből még nem derül ki, mennyire lenne oké több nap(hét!) valamennyire egymásra utalva. Forgalmas túraútvonal, főleg nyáron, ha történne valami gáz, lennének emberek körülöttünk (nagyrészt, azt hiszem). Van már vagy 35 éves és nem tűnik baleknak. De igaz, nem tudom hogy fogadna egy visszautasítást. Ez így tényleg kicsit mélyvíznek tűnik.
2019. júl. 12. 22:05
 10/19 anonim ***** válasza:

"hosszabban beszélgettünk"


Eloben?

2019. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!