Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kinek mi a véleménye a Leonard...

Kinek mi a véleménye a Leonardo DaVinci-s műanyag bőröndökről? Buszos utazáshoz kéne. Mennyire bírja a strapát?

Figyelt kérdés
Pontosabban erre gondolok: [link]

2019. aug. 10. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen márkájú műanyag bőröndöm nincs, de van ilyen márkájú szövet, és volt már műanyag. A márkával semmi gond, évek óta bírja a repülős utazást is, ahol nagyobb ütéseknek van kitéve.

A műanyag bőröndöket én személy szerint nem szeretem, mert nem annyira stabilak, amilyennek tűnnek. Könnyen megreped, eltörik. Mivel a törékeny értékeket nem ilyenben tartom (nem is ajánlott), nem szükséges, hogy merev fala legyen. Én nem vennék ilyet, de van, aki műanyagot használ és szereti. Gondolj arra is, hogy a továbbiakban mire használnád, ne csak erre az egy útra.

2019. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!