Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik hajótársasággal érdemes...

Melyik hajótársasággal érdemes neki vágni egy kiadós hájóutazásnak télen?

Figyelt kérdés

Bármilyen térség szóba jöhet, nem feltétlen tengeri, folyami is; bár inkább olyan útvonal vonz, ami Olaszországot és Spanyolországot mindenképpen útba ejti.

Persze az ár érték arány is szempont. Mikor érdemes lefoglalni a helyeket és persze hogyan lehet a legjobb ajánlatot kifogni? 4-5 napot tervezünk.:)


Érdekelne mások tapasztalata is.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2019. szept. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel van egy kis gond: ha folyami hajózást akarsz, akkor nem tudsz Magyarországról Olaszországba jutni, Spanyolországba meg főleg nem.


A tengeri hajózásnál van járat Olaszországból Spanyolországba, de a hajó lassú, így a "kiadós hájóutazás" és a "4-5 napot tervezünk.:)" egy ellentétes fogalom.


Ráadásul árat sem adtál meg, hogy kb. mennyit szánnál rá, hányan mennétek, stb.

Szóval így nehéz lesz válaszolni.

2019. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Télen inkább a Karib-tengeren vagy Ázsiában érdemes hajózni. Nekünk az MSC-vel jó tapasztalataink voltak. Most is foglaltunk jó háromnegyed évvel indulás előtt, hogy jó árat kapjunk.
2019. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen én is inkább Ázsiába vagy Karib tenger felé mennék. Olaszország, Spanyolország inkább ősszel vagy tavasszal. Én Royal Caribbeannel voltam Ázsiában. (Szingapúrból indult)
2019. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Olaszország és Spanyolország (is) cél, akkor az MSC-nél nézelődj. Többször voltam már velük, nagyon jó!
2020. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!