Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Budapesten ki melyik utazási...

Budapesten ki melyik utazási irodát ajánlaná? Melyik az, amelyikkel többször utaztatok, és maximálisan elégedettek voltatok? (Európán belüli utak érdekelnének elsősorban)

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Eu-n belulre totlisan felesleges az utazasi iroda. Tudom, hogy nem ez volt a kerdes, de ez a legjobb tanacsom.
2019. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is tudom, tisztában vagyok az előnyeivel-hátrányaival egy iroda által, valamint egy általunk szervezett útnak is. De nem magunknak foglalnám, hanem a nagyszüleimnek, akik 65 és 70 között vannak. Fiatalosak, de pl. nem beszélnek idegen nyelvet, nem használják úgy az internetet, ahogyan mi, nekik egy egyéni út inkább bonyodalom és kínszenvedés lenne, mint élvezet. Ezért érdeklődtem utazási iroda iránt, nekik akarnék jót. :)
2019. szept. 18. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Csoportos utazásra gondoltál? Mert az lehet nagyon megterhelő lenne a nagyszüleidnek. Akkor vmi direkt idősebbeknek szervezett utazás lenne jó.


Ha meg csak kettőjüknek, akkor mindent el tudsz nekik intézni előre. Az apróságokat meg ott el lehet mutogatni


Ha utazási iroda, attól is függ szerintem hová utaznának. Mert vannak, amik speciálisan egy-két országra specializálódnak.

2019. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám elmúlt 70 éves és nagyon szereti az ilyen társas utakat. Nem beszél nyelveket, megszervezik a programot, stb. csak mennie kell az idegenvezető után és bámészkodni. Mivel az utasok többsége hozzá hasonló nyugdíjas, az utazások tempója sem megterhelő neki. Főleg a Fehérvár Tourssal és a Haris Travellel utazik.
2019. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
TDM Travel is jó: vannak városnézős, hegymászós és tengerparti útjaik is - már többször mentem velük.
2019. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!