Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jó ötlet lenne? Tudnátok jó...

Jó ötlet lenne? Tudnátok jó helyet/helyeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A páromat szeretném meglepni egy sörgyár latogatással egybekötött kisebb utazással. Nagyon szereti a sört, kedvence a Jelen Pivo, ezért gondoltam úgy, hogy egy ilyennek örülne. Tudnátok segíteni abban, hol vannak látogatható sörgyárak, illetve hogy néz ki, mennyibe kerül egy ilyen látogatás. Lehet akár külföldi is, akár itthoni. Próbáltam interneten utánanézni, de nem igazán igazodtam ki.

Köszönöm a segítséget!



2019. szept. 25. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1 perc alatt talaltam infót: beírtam, hogy "magyar sörgyár" ott kidobta őket, es azok oldalán van hogy "látogatás" vagy "kapcsolat" menü. Ja es csak ha elmúltatok 18 evesek ;)

Heineken gyár-Sopron 1990 ft a látogatás

Borsodi sör- Bőcs-árat nem írnak(3 órás program), csak hogy min 10 fővel indul, ha nem csoporttal mesz be kell jelentkezni hogy mennél, és szólnak ha a legközelebbi csoport megy majd. A soproniba is szólni kell előre.

Ha külföld, akkor ezek. Az rlső lejárt már, de mundig szerveznek hasonlót, hívd felőket.

[link]

[link]


Amúgy jó ötlet. Ezek mellett van meg a Kőbányai sörgyár, meg van minden országban kb. Csak beírod a googleba. En ezt kb 1 perc alatt összegugléztam neked.

2019. szept. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!