Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Roma Pass tapasztalatok?

Roma Pass tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Aki volt már Rómában, váltott mindenki Róma pass-t? Hallottam hogy ingyenes vele ametró illetve majdnem minden busz is, illetve 2 helyre ingyen megy be vele az ember a Vatikánon kívül. Tényleg meg éri? Illtve ha Roma pass van az embernek akkor a sort se kell végig állni?


Köszönöm.



2020. jan. 13. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azzal voltam 3 évvel ezelőtt, akkor megérte. Nyár közepén másodpercek alatt bejutottam a Kolosszeumba és az Angyalvárba vele, pedig kilométeres sor állt jegyért. Ezenkívül sok múzeumban olcsóbb volt a jegy vele.

Szóval akkor megérte, nem tudom azóta mennyit változott.

2020. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bree78 válasza:
Szia. Mi 2018ban voltunk, és nekünk megérte. Leginkább a tömegközlekedés miatt, és igen a Colosseumba és az Angyalvárba 5 perc alatt mi is bent voltunk. Itthon vettem meg, kaptam egy vouchert és a Termini pályaudvaron kelett beváltani kártyára.
2020. jan. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi most voltunk 2019-ben nyáron és teljesen fölöslegesnek éreztük a roma passt, meg sem vettük. Előre a belépőket megvettük neten mindenhova és ugyanúgy soron kívűl jutottunk be mindenhova. Angyalvárba pedig nevetséges volt a belépő ára mert kedvezmény van az európaiaknak. Van 72 órás jegy a közlekedéshez egyébként.
2020. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!