Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha az útlevelem 2021-es év...

Ha az útlevelem 2021-es év első felében jár le és van benne egy vízum, érvényes 2020 szeptemberéig, akkor idén például márciusban le tudom cserélni az útlevelem?

Figyelt kérdés
Fent említett gonddal küzdök, mivel nem tudom, hogy várjak-e augusztusig, vagy már március/április környékén elkezdhetek-e foglalkozni az útlevél cseréjével.

2020. febr. 13. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat: miért akarod lecserélni az útleveledet, ha az még kb. fél évval tovább érvényes, mint a vízum?
2020. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem a dolgot...
2020. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akar most azonnal is lecserelheted az utlevelet.
2020. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%

Igen, le és általában a vízum attól még érvényes marad. A régi útlevelet is meg kell tartani és a régiben lévő vízum meg az új útlevél együtt lesz érvényes.


DE mindenképpen a vízumot kibocsátó ország nagykövetségét kérdezd meg erről!

2020. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno mikor az USAba meg vizum kellett en utaztam ket utlevellel. Egy regivel, amiben benne volt a 10 eves USA vizum (a regi ki volt lyukasztva) meg az uj utlevellel.

Szoval a valasz igen, le tudod cserelni.

2020. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az útlevelem cseréje azért is lenne jó, mert az oldal, ahol az adataim vannak, el van szakadva. Néhány reptéren úgy bánnak az útlevelekkel, mintha origami lenne.
2020. febr. 14. 01:50
 7/7 anonim válasza:
100%
Ebben az esetben le kell cserélni. Kell, nemcsak lehet. Mint írtam a vízum érvényes marad.
2020. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!