Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Útlevél igényléshez kell...

Útlevél igényléshez kell ügyfélkapu?

Figyelt kérdés
Online akartam időpontot foglalni, de csak ügyfélkapu regisztráicóra enged. 15 percnek írja. Ezt nem lehet egybe elintézni? 2x nem akarok visszamenni csak regisztrálni, máskor meg útlevélért.

2020. febr. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező az ügyfélkapu használata, ahogyan az időpontfoglalás sem.
2020. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kétszer visszamenni, de két sorszám kell, szóval kétszer fogsz sorbaállni.

Mindazonáltal az útlevélhez nem kell ügyfélkapu.

2020. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en egyszerre csinaltam a kettot

online kertem idopontot ugyfelkapu intezesre

reggel bementem, odamentem a pulthoz, mondtam a neninek, hogy ugyfelkapu meg utlevel kene

korulnezett, na jo, ugysincsenek sokan, megcsinalom onnek mindkettot

egy helyben az ugyfelkaput es az utlevelet is megcsinalta es csak egy sorszamot huztam :)

2020. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3, de azért azt érted, hogy nem ez az átlag, csak jó fej volt, na jó, úgysincsenek sokan jeligére :D

Mondjuk nálunk más ügyintéző csinálja a kettőt, szóval esély sincs ilyen jófejségre.

2020. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!