Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Gyönyörű tengerpartok, ahol...

Gyönyörű tengerpartok, ahol nem lopják el a cuccotokat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló fiatalember keresnék olyan helyeket Európában vagy valami szigetet, ahol úgy lehet strandra menni, hogy a papucs meg törülköző ott marad, nem még viszik el


Januárban voltunk Brazilban (Recife) és először mikor mentem egy profi strandra nappal, mikor kijöttem a nagy úszásból észrevettem, hogy a cuccaimnak lába kélt.



#Európa #utazás #Cleptománia
2020. máj. 19. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ahol nincs ember, csak ott nem lopják el a cuccot.
2020. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cipruson sem lopták el ,mondjuk az elég gazdag vidék, Recifeben pedig sok a majom gyermek
2020. máj. 19. 08:33
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
76%

A lakatlan szigeten nem lopják el...menj olyanra...a horvátoknál van nem kevés.......

Egyebkent egy oar kerdessel lentebb amit szintén te irtal ki,még a francia riviérát is emlegetted.Europa egyik legzsúfoltabb partszakasza,na ha valahonnan akkor onnan szinte biztosan ellopják a cuccod ha ugy hagyod ott.

Egyebkent meg alap,hogy barmilyen partra lehetőleg minimál felszereléssel megy az ember,meg valami gagyi kinai papucsban nem pedig egy 20ezres boss-ban.

Minél több es minél dragabb cucc van nalad annal biztosabb hogy a tolvajok aldozata leszel

2020. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Zsebtolvajok mindenhol vannak legyen akármilyen gazdag az a környék
2020. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Brazilban a 1500 forintos papucsomat lopták el.


Cipruson meg 3000-es volt, és nem vitték el azt sem.

2020. máj. 19. 09:05
 6/13 D. Brasco ***** válasza:
72%
Braziliát meg ciprust össze ne hasonlitsuk már bünözési szempontbol......
2020. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Pont ez a kérdés lényege, hogy összehasonlítsuk.


Ha tudsz biztonságosabb helyet írd. :)


Én nem viszek le értéket stradra, így amit oda viszek, nem sajnálom, ha eltűnik.

2020. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1500 forint nem érték.


Ha odajött volna az a brazil majompalánta, hogy uram, nincs papucsom, kérem adjon 30 reált, esküszöm, hogy vettem volna neki egyet.

De így, hogy lopkodják a turisták papucsát, katasztrófa.

2020. máj. 19. 09:30
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak egy rasszista gyökér vagy, de magyarul sem tudsz, nem csodálom, hogy egyedül kell nyaralnod.
2020. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 D. Brasco ***** válasza:
31%
Mondjuk ez tényleg igazi lelki megrázkódtatás és egy életen át tartó trauma,hogy az 1500forintos sports papucsodat elbugázta valaki.......ez tényleg igazi katasztrófa!
2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!