Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi van, ha Dél-Amerikából...

Rony.21 kérdése:

Mi van, ha Dél-Amerikából jönne valaki Magyarországra?

Figyelt kérdés

Konkrétan miattam. És új életet kezdeni. (Nem vicc!!)

A vízum miatt kérdezem, mert munkája még nem lesz, mire ideér, a magyart tanulnia kell, nem külföldi magyar és nem szeretnénk, ha menekültként jönne.

Van még sok idő, mielőtt indulhatna, én addig tanítom, nézzük a lehetőségeket, de erre valahogy nem találok semmit...

Ha tudtok megoldást és linket mellé, azt nagyon megköszönném! 😘



2020. máj. 31. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem kétlem, hogy nagyon szerelmes vagy abba a venezuelai srácba, de elég kicsi az esélye, hogy az érzesek a másik oldalon nem érdekvezéreltek.
2020. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már élőben? Mert előbb személyesen kéne megismerned mielőtt egyből idecuccol.
2020. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most teljesen fuggetlenul attol, hogy mennyire ismeritek egymast vagy hogy talalkoztatok-e mar, neki tobb mint valoszinu, hogy eloszor vizumot kell igenyelnie az orszagaban talalhato magyar nagykovetsegen/konzulatuson-ha nincs az orszagaban, akkor a legkozelebb talalhato orszagban levoben. Lehet, hogy kell meghivolevel is. Nem olyan egyszeru dolog ez am. En forditva csinaltam vegig, nekem kellett vizum hogy kapjak ideiglenes tartozkodasit a ferjem orszagaban, pedig meg kozos gyerekeink is vannak.

Egyebkent attol is fugg hogy van-e es milyen diplomaciai kapcsolat Magyarorszag es az adott orszag kozott.

2020. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezó inkabb felejtsd el ezt a történetet.
2020. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.
2020. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!