Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova utazzunk nászútra a téli...

Hova utazzunk nászútra a téli hónapokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hova érdemes utazni 2 fő részére november-december-január környékén, ahol van tengerpart és meleg van? Kb. 800.000-1.000.000Ft teljes utazásra a limit.



2020. jún. 30. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Bármelyik random trópusi turistaputriban el tudjátok lőni azt a pár fotót facebookra instára hogy a haverok irigykedhessenek.
2020. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs instagramunk és nem mások véleménye miatt megyünk, egyébként temgerparron is egyszer voltam életemben. Magadar minősítetted a hozzászólásoddal.
2020. jún. 30. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyeske idióta. Vannak még normális emberek is, képzeld.


Attól függ, mik az igényeitek, 800-ból az egyik helyen ultra all-inclusive ellátást kapsz, máshol meg még a reggelit is magad intézed. Én itt egyébként azonnal Egyiptomra gondoltam, egyrészt, mert imádom azt a helyet, ahogy kultúrából és fürdőzésből is eleget tud nyújtani, másrészt meg ősz-tél környékén ott van olyan idő, hogy a strandolási vágyaitokat kielégítse. Ha várost kéne mondanom, hát... Sok van. Van egy, ami magyarok körében (szerintem) nem olyan ismert, VISZONT leelőzi a tengerpart szépségében a Sínai-félszigetet. Marsa Matruh, a Földközi-tenger partján van, és elképesztően gyönyörű. Persze még ott vannak a szokásos helyek, említettem a Sínait, Dahab, Sharm el-Sheikh, és ugyan ez nem Egyiptomban van, Eilat (Izrael) is a közelben található.

Hurghada, Safaga, Marsa Alam...


Ha nem Egyiptom, akkor Marokkó vagy Tunézia. Személyes kedvencem ezek közül Marokkó, szintén amiatt, amit Egyiptomnál említettem. Európai helyeket meg azért nem mondok (pedig lenne bőven) mert az a december-január Mallorcán pl. nem olyan nagyon meleg.


Ha kérdésed van esetleg, írj nyugodtan.

2020. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, Egyiptom amúgy is nagy álmom. Hova érdemes menni, ahol biztonságos és van tenger, de turisztikai helyszínek is?

Ázsiai országok ebből az összegből nem jöhetnek szóba?


Amúgy nem kell nekünk all inclusive meg öt csillag, csak normális és igényes hely.

2020. júl. 1. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Egyiptom ma már biztonságosnak mondható. Persze azért azokat a helyeket érdemesebb elkerülni, ahol az utóbbi évtizedekben voltak merényletek. A Sínai északi részét, ami Izraeltől keletre van, valamint a szudáni határt... Egyébként a turistás helyeken nagyon vigyáznak az odautazókra, nem kell félni.

Ha a kulturális részét is megnéznétek (és nem egy kétszer hatórás buszút keretében) akkor ne Sharmot válasszátok, mert az messzebb van a fővárostól. Bár lehet, hogy azóta más a helyzet, és már repülővel is elvisznek az irodák Sharmból Kairóba, feltéve ha utazási irodával mennétek (ajánlott, ha nem vagytok jártasak az ilyenekben).

Na de nagyon elragadott Egyiptom, kérdezted még Ázsiát is. Őszintén szólva fogalmam sincs, milyen árak vannak ott mostanában. Egy Thaiföldet szerintem meg lehet oldani ennyi pénzből, még akár Indonéziát is.

Ha rám hallgattok, kérdezzetek meg egy utazási irodát. A vírus óta én még nem voltam Európán kívül, tényleg nem tudom, mi van mostanság.

2020. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha végül a novemberre esne a választásotok, Máltát is megnézném, ott olyankor 20-25 fok van.
2020. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Csak azért mondom, hogy ne vakítson el annyira a házasságkötés, de ősszel nagyon kemény dolgokra lehet számítani. Tudod, COVID, fulladás, halál, kijárási tilalom meg ilyesmi.

Pontosan értem a fájdalmadat, hogy te valami tengerparton sétálgatnál, de NEM FOG MENNI.

Vagy halasztod az esküvőt tavaszig, vagy tudomásul veszed.

2020. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most lesz az esküvő 31.-én.
2020. júl. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!