Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy a legkönnyebb negyven...

Hogy a legkönnyebb negyven ember számára szállást találni?

Figyelt kérdés
Újdonsült igazgató lettem, és el szeretném vinni a tanári kart egy "csapatépítő" kirándulásra Prágába. Azt szeretném kérdezni, hogy hol keressek szállást kb 40 tanárra, ideálisan páros, hármas szobákkal. Nem konkrét helyet keresek, inkább módot egy ilyen túra megszervezésére olyanoktól akiknek már van tapasztalata. Nem hosteleznék, és kollégiumoznák szívesen. Köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 6. 19:53
 1/10 anonim válasza:
26%
Ilyen helyesírással miféle igazgatót neveznek ki?
2020. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

1-es, te most tényleg belekötöttél az 1 db ragozási és 1 db központozási hibába ahelyett, hogy válaszoltál volna értelmesen ? Mi a francért nem görgettél inkább tovább ?


Kérdező, nyilván eleve nagyobb szállodákat, panziókat érdemes megkörnyékezni. Keress néhány szimpatikusat a szokásos magánutazásokhoz használt keresőkön, aztán amelyik nagyobbnak tűnik, azzal vedd fel e-mailben vagy telefonon (értsd Skype, vonalas, bàrmi) velük a kapcsolatot, hiszen ekkora csoportra már tuti kapsz kedvezményt.

2020. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalatból azt tudom mondani, hogy a legtöbb ember annyira azért nem rajong a csapatépítőkét: egy, nagyon max két éjszakát hajlandóak áldozni ilyesmire. Prága meg kb 6 óra, attól függően hogy honnan indultok; szerintem ilyen rövid időre nem érdemes menni.

Bookingon írj be 30 főt és 20 szobát, keress olyat ahol van elég kétágyas szoba, és írj nekik egy levelet. Pl Best Western. Esetleg keress olyat, ahol szoktak konferenciákat tartani.

2020. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, szlovákiai magyar vagyok, az életben nem tanultam magyar helyesírást, nyelvtant, mivel szlovák iskolába jártam.
2020. szept. 6. 22:02
 5/10 anonim válasza:
0%
Jah igen, mert te vagy az esõember aki magától jött rá a nyelvtani szabályokra.
2020. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kiváló tippek, kedves második, és harmadik, megfogadom őket. Tudom senki nem rajonk a csapatépítőkért, hiszen munkatársakkal nem mindig a legjobb "bratyizni" . Jobb szót nem találtam rá, inkább ilyen jutalomkirándulás lenne. :)
2020. szept. 6. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Most, virushelyzetben?
2020. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A helyzetre való tekintettel a kirándulást az év végére tervezném.
2020. szept. 12. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha még aktuális, szerintem olyan panziót keress, ahol több különálló lakás van belül, mert sokkal kényelmesebb, ha csak egy lakásnyi emberrel kell osztoznod a fürdőn meg a konyhán, mintha egy emelettel.
2020. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csapatepiteshez nem kell Prága. Várgesztesi villapark!
2020. szept. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!