Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha nagy csomagot (pl. 500-1500...

Ha nagy csomagot (pl. 500-1500 kg) kíván valaki a távol-keletre küldeni (költözés miatt), mivel tudja azt megoldani? Ha a költséghatékonyság is szempont, az idő viszont nem számít egyáltalán? Repülővel szerintem ez nem szokás.

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem küldi el hanem megveszi helyben tizedannyiért mint amennyibe a szállítás, vámolás, pakolás stb kerül.


Ha mindenképpen kell akkor hajó és/vagy közúti árufuvarozás. Nyilván attól függ, hogy pontosan hová kell vinni. A hajó fajlagosan a legolcsóbb, de mivel Magyarországnak a jelen állás szerint nincs tengerpartja ezért eleve el kell fuvarozni valamelyik nagy kikötővárosba, pl Hamburg-ba vagy a Horvát tengerpartra valahová.

2020. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Konténert lehet bérelni.
2020. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Második, a konténert szerinted is teherautóra, majd hajóra érdemes tenni?
2020. szept. 8. 16:27
 4/15 A kérdező kommentje:

Első, nagyon nem mindent vehetsz meg, az akarat ide édes kevés. A szállítás itt egy MUSZÁJ.

Vámolni magán használati tárgyakat is kell? Nem kíván ezek közül senki soha semmit sem értékesíteni!

2020. szept. 8. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Talán ha konkértumokat is mondanál, hogy mit akarsz szállítani akkor nagyobb lenne az esély, hogy segítsünk is.
2020. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én, de a lista, ahogy én tudom: könyvek, füzetek (jegyzetekkel), ruhák (elég sok, és nem, nem olyanok amik boltokban kaphatók), porcelánok, apróbb értéktárgyak, ékszerek, és ha kihagytam is valamit sorry, valószínűleg egyéb személyes holmik, csecsebecsék. A súlyt sem tudom, valahol fél tonna, tonna körül.
2020. szept. 8. 18:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván egy TV-t, egy autót, vagy egy tudom is én, kommersz ruhadarabot máshol is meg lehet venni, ezért itt a szállítás csak a legszemélyesebb dolgokat érinti.
2020. szept. 8. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
pfff... hidd el, hogy mi az interneten itt már sokat láttunk. Aki olyan hülye, hogy ruhákat szállít a világ egyik feléből a másikba az sosem fog messzire költözni, egyszerűen azért mert esze nincs hozzá, csak álmodozik.
2020. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát esze lehet nem sok, de hogy pénze annyi van, ami sok magyarnak sosem lesz, az hétszentség. Csak nincs benne a top mit tudom én mennyiben, de azért (nekem igencsak) tehetős. Ő megteheti. Bár fölöslegesen drága repülővel azért ő sem szállíttatná, ha van más mód. Így sem lehet az a hajókázás olcsó...

És ha te láttad volna azokat a ruhákat! Meg főleg a barátnője ruháit! Nem mondtál volna ilyen hülyeségeket, mert ezeket még én sem hagynám otthon...

2020. szept. 8. 20:10
 10/15 D. Brasco ***** válasza:
71%
Ha valakinek tenyleg annyi pénze lenne mint ahogy irod,akkor pont leszarna a ruhakat,mert majd ha elkoltozott megint vesz/rendel olyat amilyet csak akar ....es a legfontosabb hogy nem mással kérdeztetné itt a gyakorin,hogy miként lehetne elszallitani.....
2020. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!