Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Valaki utazott Angliaban az...

Valaki utazott Angliaban az elmúlt hetekben vagy fog?

Figyelt kérdés
Milyen feltetelekkel lehet most kiutazni? Csak nyomós indokkal vagy ha vállalom a tesztet es a karantént akkor lehet?

2021. márc. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Itt elek, es ha azt mondom, mostantol 5000 fontra buntetik, ha valaki csak ugy kulfoldre utazik, az nyomatekos, remelem. Eppen mivel jol halad az oltas, bar meg fog torpanni az EU export tilalom miatt, nagyon nagy szigor lesz a mas orszagokba valo ki-beutazasokkal. Az orszagon belul lesznek enyhitesek,de az eredmenyeket most nem dobjuk a klozetba.
2021. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék már, de jelenleg nagyon bonyolult. Kimenetel előtt kell egy negatív teszt itthon, annélkül el sem indulhatsz. Ez ~20 e Ft. A kiutazás repülővel nagyon bizonytalan, telekocsival kb 90 e Ft. Aztán kint kötelező jelleggel 10 nap karantén, ami alatt 2 további tesztet kell elvégezni, ami £210 (~100 e Ft).

Arra várok, hogy legalább ez utóbbit ne kelljen kifizetni, és már indulok is.

2021. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is nagyon fontos lenne már,de ezek nagyon durva feltételek. A tesztet megértem csak hát eleg dtaga..meg a 10 nap is kicsit sok szerintem
2021. márc. 27. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Inkább letölteném a 10 napot ha cserébe elengednék a £210-ot. Már sokkal olcsóbban megúsznám.

#2 voltam.

2021. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most rohadt nehéz kiutazni oda.
2021. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!