Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Romániai utazással kapcsolatba...

Romániai utazással kapcsolatban lenne pár kérdésem, például milyen utasbiztosítást javasoltok ha autóval megyünk?

Figyelt kérdés

Hárman mennénk, 2 éves gyerekkel, EU-s védettségi igazolványunk van, szeretnék mindenkire utasbiztosítást kötni, plusz valami casco-t az autóra, hogyha bármi lenne, haza tudjuk jutni. (Teljesen menetkész az autó, de az ördög nem alszik.)

Érdemes valamennyi lejt vinni, vagy elég ha bankkártyával fizetünk a boltokban? (a szállásunk ingyen van, csak ételt vásárolnánk.)


Továbbá bármi jó tanácsot szívesen fogadok, nem utaztam még kocsival külföldre, Kolozsvárra megyünk.


2021. júl. 22. 06:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy a román autóutak fizetősek? Google szerint nem, de nem vagyok biztos benne.
2021. júl. 22. 06:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Az EU egészségbiztosítási kártya minden olyan igényedet kielégíti, amire egészséges normális családként szükséged van.

Bankkártyát manapság már a világ minden szegletében elfogadnak.

2021. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az EU kártya idő, amíg megjön, utasbiztosítást meg megkötöm itthon pár perc alatt.
2021. júl. 22. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vonattal szoktam menni. Medvéket fotózni és kirándulni. Sose kötöttem még biztosítást ilyen utazásnál.
2021. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

pedig ha medvéket fotózol, lehet, hogy nem árt :D

na jó, félretéve a viccet, EU kártyát elvileg tudok csináltatni, és kézhez kapom azonnal.

2021. júl. 23. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!