Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hülyeség bőröndöt vinni?

Hülyeség bőröndöt vinni?

Figyelt kérdés
Egy éjszakára megyünk csak wellnessezni párommal. Nekem van nagyobb táskám amibe elfér másnapra ruha meg egy bikini de párom cuccai már nem férne be. Hátizsákkal meg azért nem illik. Na meg ugye még gyógyszert is pakolni, tolto, apróságok. Nem néznek minket hülyének ha oda állítunk ketten egy bőrönddel úgy hogy csak egy délutánt, ejszakat töltünk ott? Másnap reggeli után jövünk is haza

2021. júl. 25. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Hátizsákkal nem illik? :D érdekes.. én simán mennék hátizsákkal :D

(Nő vagyok én is)

2021. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok, sport hátizsák😀 De ez csak az én véleményem, hogy nem illik egy szállodába így érkezni.
2021. júl. 25. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyát nem érdekli :D
2021. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg nem skála kópés nájlonszatyorral érkezel, senki nem fog megszólni. :D A bőrönd is rendben, a hátizsák is, a kézben cipelt bowling-táska is, de neked egy nagyobb retikül is, ha beleférsz.
2021. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az előbb volt egy delikvens, aki kukászsákban viszi a ruháit utazáskor. Na azzal szereznél egy jó napot a recepciósnak:D
2021. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen volt szerencsém látni a kukászsákos repülős sztorit😂
2021. júl. 25. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsass meg, vice presidentek utaznak uzleti utra hatizsakkal. Megis, hol elsz?
2021. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!