Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kedves olvasók! Trópusi...

Kedves olvasók! Trópusi helyekről vélemény?

Figyelt kérdés
Tervben van egy trópusi utazás. Mivel gyerekkel mennénk,olyan helyet keresünk, ahol a tengerfenéken nincsenek kövek, csak a homok. Persze keresgéltem már neten,de ugyanaz a hely két különböző oldalon, teljesen máshogy néz ki, gondolom épp melyik részét mutatták be. Talán a Maldív szigetek olyan,mint amit keresünk,de arra még gyűjteni kell.. Ha jártatok ehhez hasonló helyen, kérlek osszátok meg velem.

2021. aug. 22. 17:32
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
Ezért felesleges a tropusokig menni.....ilyen partokkal tele van pl Korzika.
2021. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2021. aug. 22. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Homokos tengerpart sok helyen van azért nem kell a trópusokig utazni.
2021. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy van közelebb is homokos part, de nem homokos partot keresünk, írtam is.
2021. aug. 22. 22:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem jól tettem fel a kérdésem. Olyan helyet keresünk, ahol a tengerfenéken semmi nincs csak homok. Se kövek, se sziklák, se növények, hínár ilyesmik. Azért írtam a Maldívot mert azt legtöbben képről ismerik.
2021. aug. 22. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ciprus. Közelebb van, olcsóbb is.
2021. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem rossz, nem rossz 😊
2021. aug. 23. 10:59
 8/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, még Mallorca és Tunézia ugrott be. Elérhető távolságban vannak és van olyan részük,ami tiszta homokos.


Egyébként még ami eszembe jutott: Ha kinéztek egy országot/szigetcsoportot, ott érdemes több települést,szigetet átnézni, mert egyik helyen lehet,hogy sziklás, míg máshol homokos, tehát ha van egy szimpatikus cél,akkor ne add fel rögtön, csak nézz másik szigetet, települést.:)

2021. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 amúgy azért ragaszkodunk ilyenhez, mert van egy beteg gyermekünk, és neki jobb lenne a betegsége miatt, plusz beleszeretett Maldívba, de sajnos azt nem engedhetjük meg...
2021. aug. 23. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Kréta, Vai strand. Pálmafás, fehérhomokos. Nézd meg, hátha jó lenne és nem is olyan drága.
2021. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!