Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jövő nyáron tervezünk utazni...

Jövő nyáron tervezünk utazni külföldre, utazási irodával szeretnénk ahol a csomagban benne van a szállás és a busz út. Tudtok ilyen utazási irodákat ahol jó áron vannak utak és jók a tapasztalatok? Mellesleg mikor rakják fel a jövő nyári utazásokat?

Figyelt kérdés
Csak úgy kb mikor kezdik reklámozni, mert minnel hamarabb lefoglalnánk. Ez lesz az első közös nyaralasunk kettonknek 3. éve leszünk együtt és tudtok valami kis romantikus helyet?

2021. okt. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Karácsonyra szoktak már nyári utakat adni ajándékba, de ezek még nem igazán akciósak és kevés is az ajánlat. Inkább az első negyedévben pörög fel a piac, akkor érdemes nézelődni.


Ezzel együtt a helyetekben nem zárnám ki az egyéni szervezést sem, repülő- vagy vonatjegyet foglalni, szállást intézni ma már baromi egyszerű és romantikázni határozottan hangulatosabb kettesben, mint harminckettesben.

2021. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Fehérvár-travelt ismerem és a Barakát. Mindkettővel jók a tapasztalatok.
2021. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakran utazok irodákkal (is.)

Javaslom, hogy nyugodtan várjátok meg a tavaszt, mivel most még senki sem tudja, hogy hogyan alakul a járványhelyzet jövőre.

Nem fognak elfogyni az utak, ettől ne tartsatok.

Azt viszont érdemes lenne eldönteni, hogy mi legyen az úti cél ill. mennyi az anyagi keretetek.


Ha majd a vírus engedi, én Olaszországot javaslom, azzal nem lehet melléfogni.

Velencével kezdeném az utat...

2021. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Fehévár Travel tényleg megbízható és profi cég, a foglaláshoz pedig tényleg nagyon korán van még, december-januárnál előbb normális években sem voltak nagyon katalógusok. Bőven ráérsz Valentin-nap előtt gondolkozni ezen.


Én középiskola után abbahagytam az ilyen utazást, de idősebb rokonoknak, ismerősöknek mindig őket ajánlom és jókat hallok vissza tőlük.

2021. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3as válaszoló pont Olaszországot néztük ki😊 Mindnekinek koszonom a választ!
2021. okt. 7. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Az utazási irodáknak mindig van 4-5-6 napos buszos Toszkán körútjuk.

Első olasz útnak és kedvcsinálónak pont jó lehet.

2021. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!