Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Az ilyen gyors, váratlanul...

Az ilyen gyors, váratlanul megjelenő új koronavírus mutációk teszik bizonytalanná a jövő évi utazási terveket?

Figyelt kérdés

Afrika déli részein megjelent egy új mutáns, melyet már Hongkongban és Európában is észleltek. Erre válaszul több ország megtiltotta a dél afrikai országokból való beutazást, de az EU is fontolóra veszi bizonyos országokból való beutazások tilalmát.


Ez eléggé elbizonytalanított engem a jövő évi utazási terveimmel kapcsolatban. Leginkább az, hogy ilyen hamar jelennek meg új mutációk, melyeknek köszönhetően ismét lezárhatják az országhatárokat.

Lehet, hogy várni kéne még 1-2 évet az interkontinentális utazásokkal? Tavaszról lenne szó.



2021. nov. 26. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Be lesz mindenki zárva a gcibe

Covidiktatúra ezt úgy hívják

2021. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szívàs ez a javából. De így van.
2021. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Tervezni most nem tudunk. A repülős utakat egyelőre elfelejtjük, kocsival nmagyünk majd, ha lehet. Mivel mi azelőtt is leginkább kempingeztünk, annyira nem borít ki. Ha tudunk menni, akkor megrakjuk a kocsit és irány valamelyik közelebbi ország.

Nem vagyok boldog, de ez van. A vírus itt van velünk és a jelek szerint nem megy sehova.

2021. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly a harmadik hullám kellős közepén is lehetett utazni, maximum megkötésekkel, hogy hova. Én bevásároltam már három helyre a január-április közötti időszakra, ha valamelyikkel gond lenne, max átpakolom, nem a világ.
2021. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
15%

#1:

Majd mikor COVID ban lelegeztetogepre kerul az elso rokonod... vagy rossz esrtben a temetobe, akkor majd majd maskepp fogsz velekedni. Akkor hogy fogod szidni az allamot hogy miert nem hozott hathatosabb intezkedest. Na majd akkor nezz tukorbe es olvasd vissza amit itt irtal mostansag.


De kivanom hogy ilyennel soha ne szembesulj

2021. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nincsen elég ápoló se orvos,te miről beszélsz?

Nem a covidba halnak bele nagyrészt.Te nagyon el vagy tévedve már ne is haragudj :D

Az ellátatlanság és a kórházi fertőzések a legnagyobb baj és ezt tapasztalatból mondom és nem a covid kapcsán és régebben még nem is volt ennyire durva a létszámhiány.

Tudod te mennyi rezisztens baktérium éldegél egy kórházban?Ugye sejtésed sincs?Nekem van bizony......

Majdnem átéltem amiről írsz csak nem a covid kapcsán mert manapság kész öngyilkosság oda bekerülni és nem az eü dolgozók hibája hidd el nekem

Akkor kizárásos alapon szerinted mégis ki a hibás?Nem stadionokat kellene építeni és nem a haverok zsebét kellene teletömködni hanem esetleg az eü-t és az oktatást mivel ezek létfontosságúak

Kicsit informálódj még mielőtt neki ugrassz valakinek aki csak az igazat írja

2021. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez evtizedekig itt lesz, szoval ha arra varsz hogy biztosabb legyen a dolog akkor kb 2050 utanra tervezz. En a Covid alatt ketszer voltam Latin Amerikaban es egyszer Afrikaban, tavasszal megint transzatlanti jaratra van jegyem.
2021. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mi Ausztriába mennén síelni januárban. De nem is tudom...

Most éppen Mo. az egyik legszabadabb ország covid lezárás szempontból. Most menjek szabadságra a legszigorúbb országba?:-(

Még gondolkodom...

2021. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Ha be vagytok oltva, betartjátok az alapvető higiénés szabályokat, miért ne mehetnétek? Lemondható szállást kell keresni, a bérletet úgyis ott veszitek meg.
2021. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!