Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mekkora baj, ha a poggyászom...

Mekkora baj, ha a poggyászom nagyobb a megengedetnél repüléskor?

Figyelt kérdés
Ryan Air-rel utazom, és hátizsákban vinném a cuccaimat. A leírás szerint a poggyász mérete: 50 x 40 x 20cm. A táskám bőven megfele az első két kritériumnak, de nem 20, hanem 23-25 cm a szélessége. Ugyanakkor kevés cuccot tennék bele, összenyomható akár 18 cm-esre is. Hogy mérnek? Ha össze tudom nyomni röhögve, csak a táska alapmérete nagyobb, akkor azért megbüntetnek?

2022. jan. 20. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér a femkeretbe akkor no para.
2022. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5-6 centivel hosszabb a megengedettnél, de mivel össze lehet nyomni és nem pakolom tele soha semmi probléma nem volt, ebbe nem fognak belekötni.
2022. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Azzal nem fognak foglalkozni.

A bőröndöket meg a nagyobb utazótáskákat szokták méregetni.

Mondjuk azt gusztustalan módon.

2022. jan. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fapadossal én is a sima hátizsákommal szoktam menni, ami pár centivel szélesebb. Eddig soha nem problémáztak érte. Ha befér az előtted lévő ülés alá, akkor nincs gond. Télen egyszer benne volt egy farmer, amit ha megfeszülsz sem tudsz összenyomni úgy, de a sztyuvik jófejek voltak és felrakták a poggyásztartóra (nem volt teli járat). A biznisz inkább a kerekes poggyászon van, meg az utazótáskán, amit akkor is méregetnek, ha piperetáska méretű.
2022. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!