Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Maradtok vagy mentek?

Maradtok vagy mentek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hányan szeretnének kiköltözni 5 éven belül és hányan vannak, akik maradnának.

Elsősorban 20-30 év közötti emberek véleménye érdekel.


Aki külföldre szavazott az írja meg legyen kedves azt is, hogy hova költözne és mivel foglalkozna kint :)


2022. ápr. 6. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Maradok itthon
Szeretnék külföldre költözni
Még nem tudom, de inkább maradnék itthon
Még nem tudom, de nem zárkózom el a külföldre költözéstől
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Menjetek! Könyörgöm, menjetek, de most rögtön, ne 5 éven belül!


Azért ami támogatásokat kaptatok a kormánytól (adómentesség, csok stb.) előtte ne felejtsétek el visszaadni!

2022. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
10 éve eljöttem abból a putriból.
2022. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sem adómentességem, sem csokom nincs. Egyébként semmi közöd hozza, hogy ki miért megy vagy marad, én sem ezt kérdeztem.
2022. ápr. 6. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hét éve elköltöztem Magyarországról. Idő közben lett párom, aki Magyarországon lakik, és szó volt róla, hogy talán hazamegyek és otthon fogunk összeköltözni, de vasárnap óta már sokkal jobban hajlunk afelé, hogy ő költözik ki hozzám minél hamarabb, amíg még EU tagállam Magyarország. Írországban élek amúgy, vállalkozó vagyok.
2022. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éven belül szeretnénk elköltözni mindenképpen. Konkrét cél még nincs. EU-n belül akarunk maradni. Nekem diplomám van, páromnak 2 szakmája, valahogy csak elhelyezkedünk.



#1

Örömmel visszafizetem a kerek 0 ft támogatást amit kaptam. Utalni kell, vagy csekk? :)

2022. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
@1 Szórakoztató, hogy úgy csinálsz, mintha a kormánynak lenne saját pénze.
2022. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!