Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Amerikában milyen telefon és...

Amerikában milyen telefon és SIM kártya működik? Be lehet még itthon szerezni az ehhez szükséges eszközöket?

Figyelt kérdés

Megyek ki nyáron Amerikába (a pontos hely még nincs meg, de valahova észak Amerikába. Ha értesüléseim helyesek ott és itt más frekvencián mozognak a telefonok. Az alany egy dual sim-es Samsung S10 lenne, Próbáltam rákereseni, hogy tudja e a megadott frekvencia tartományt. 900, 1900 és 2100 ast, de nem találtam rá kimondottan utalást.


A másik pedig, hogy mivel külföld a Yettel gondolom nem fog működni emiatt lehet venni olyan kártyát ami 3 hónapra érvényes?


Végül pedig, ha szerzek egy kártyát és telefonon felhív valaki engem akkor az roaming plusz dijjal fog járni? Ha igen akkor mennyivel?



2023. jan. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Más frekvenciákat használnak, de a telefonok jelentős része ismeri, így fel fogsz tudni csatlakozni a hálózatra. Ha nem is mindenhol lesz 5G és 4G a más frekvenciák miatt, valami lesz. Yettel nincs, de az egyik roaming partnerük (ha van, 99 hogy van, a honlapjukun találhatsz erről bővebben infót) hálózatára fel fog csatlakozni. Ugyanúgy a magyar számod lesz, ha valaki felhív akkor a normál tarifát fogja fizetni, neki plusz pénzbe nem kerül. A roamingdíjakat te állod, ezek tételesen megtalálhatók a honlapon és amikor fellépsz az idegen hálózatra SMS-ben is megkapod.
2023. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Yettel-es telefonom (akkor még Telenor) simán működött az USA-ban.
2023. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megérkezel a reptérre és kifelémenet veszel egy prepaid simkártyát, utána bárhol tudsz rá pénzt tölteni. Kb. ezerféle sim kártyából tudsz választani kis mobilnettel-nagy mobilnettel, 5 dolláros limittől a kétszáz dolláros híváslimitig. Utána családnak megírod a számot és kész.
2023. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!