Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utaznátok, utaztatok már...

Utaznátok, utaztatok már egyedül a Maldív-szigetekre?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok ilyen távoli utazásról egyedül? Novemberben mennék. Voltam már egyedül pár helyen, nem vagyok szívbajos, de ilyen messze és ilyen "idegen" tájékon még nem voltam. Nőként biztonságos?

#utazás #Maldív-szigetek-szigetek
2023. ápr. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Este a külvárosban?
2023. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Maldives arra jó hogy h*lyére kamatyoljátok magatokat a pároddal a luxus resortban. Látnivaló nem sok a nagyobb városokat egyedülálló nőként nappal is kerüld.
2023. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy november még jócskán monszun szezon. Láthatsz annyi eső két hét alatt, mint itthon 3-4 hónap alatt. Az is egy élmény.
2023. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
2: egy "nagyobb" város van, vagyis 1 db város :D.
2023. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Jo, a szokasos troll vagy. Ha nem buvarkodsz, akkor eleg nagy buntetes ulni egy atollon es nem csinalni semmit. Magyareknal statuszszimbolum, valojaban vagy buvarkodsz, vagy egy stresszel munkat heversz ki szo szerint valakivel.
2023. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi lenne, stressz kipihenése heverészéssel. Biztos nem unnám magam, szeretek egyedül lenni, hangos, pörgős, stresszes munkám van, kicsit magamba vonulni is mennék. Mivel bizonytalan voltam a biztonságot illetően kételyeim támadtak és az itt olvasottak után inamba is szállt a bátorság egyedül menni. Tök egyedül lenni , akkor is ha egy resort sziget.. nem tudom.
2023. ápr. 26. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
6: lehet pihenni az eső hangjára egy kihalt üdülőszigeten novemberben.
2023. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Ne menj ennyire messzire. Egy vidéki falu is tudja ezt.
2023. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Resort szigetre simán mennék egyedul, tavaly voltunk a családdal, életunk legszebb nyaralása volt, egy percig sem unatkoztunk, egy nagyobb szigeten voltunk, gyonyoru a vízi élovilág, 10 napot voltunk, de még maradtunk volna. Viszont novemberben nem biztos, hogy mennék, inkább januártol áprilisig.
2023. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!