Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha 18 éves vagyok és nyáron...

Ha 18 éves vagyok és nyáron Olaszországba szeretnék kimenni au-pairnek (babysitter) kell vmilyen munkavállalói engedély, és kell majd utána adóznom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel EU tag, nem kell munkavállalói engedély, sem útlevél. Adózni se kell utána, legalábbis én nem adóztam Angliában.
2011. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi. :) te aupair voltál? ha igen milyen élményeid voltak?
2011. jan. 11. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Au pair voltam, és leszek is. Igazából Angliában csak rövid ideig (1 hónap) voltam, sajnos nem tudtuk máshogy megoldani, mert utána nekem már haza kellett jönnöm a suli miatt. Most készülök Spanyolországba, ide már 6 hónapra megyek, remélem, jó lesz.
2011. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Olaszországon belül hova mész? Én is oda megyek megint! :)

2011. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is au-pair vagyok, és nem kell semmiféle engedély, mondhatni mint vendég laksz a családnál.
2011. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
még nem biztos de vszinű róma. ha vhova a közelbe jössz felvehetnénk a kapcsolatot :)
2011. jan. 12. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:
szia, én Pisa és Róma között egy kisvárosban leszek, 2 órányi vonatútra Rómától. :)
2011. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is nagyon szeretnék Olaszországba menni,mint babysitter,de nem tudom,hogy fogjak hozzá?Adnátok valamilyen tanácsot,ti ügynökségen keresztül mentek majd ki,és olasz vagy esetleg magyar családhoz mentek?Sajnos én olaszul nem tudok,ami elég gáz...angolul beszélek valamennyire,ezért lenne jobb nekem a magyar család.köszi előre is!!

2011. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18:15, a legtöbb ügynökség csak lehúz, mindenféle ürüggyel pénzt kérnek, szóval ne menj ügynökséggel! Én az aupair-world.net oldalon találtam családot, összesen az útiköltséget kellett kifizetnem, semmi egyéb költségnem volt. Annyiban nehezebb, hogy az ügynökségnél mindent megcsinálnak helyetted, itt magadnak kell szervezni, felvenni a kapcsolatot a családdal, lerendezni az utazáshoz mindent. De szerintem jobban megéri, mint több tízetreket ott hagyni egy ügynökségnél.
2011. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen,egyet értek veled.Én is csak rosszakat hallottam az ügynökségekről?Megkérdezhetem,hogy te mikor készülsz kimenni és ,hogy hová?Köszi a választ!:)
2011. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!