Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyászt viszek magamal...

Kézipoggyászt viszek magamal hollandiába repülövel az 1 karton cigit is belerakhatom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Vám mentesek vagyunk ny Európa nagy részében így Hollandiával is .Ha autóval mész és teli van piával meg cigivel akkor se szól hozzád senki akkor repülőnél miért szólna? Ez csak következtetést...Jó szórakozást hollandia a kedvenc helyem a földön
2009. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

1 csík cigit engednek, vagy 1 kiló dohányt.

Ha többet viszel, elveszik.

A kézipoggyászba, amit felviszel a gépre nem tehetsz dohányárut, sem piát. Stb.

2009. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Erről nem tudtam (1. vagyok) dehát akor ez igy hülyeség na mind 1....
2009. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

a cigi , alkohol jövedéki termék ami az unión bellül is szabályozva van.

így a kettes számú versenyzö írta le közel jól.

200 szál cigit vihetsz vagy hozhatsz be. vagy is kicsit több mint egy kartonnal. és igen megállíthatnak bárhol, pl megállít a rnedör ausztriában és tele van magyarzárjegyes cigivel az autó egyböl a papírokat fogja kérni, és ha ninc róla engedélyed akkor el is veszi.


a reptéren sokkal szigorubbak, ott sokkal gyakrabban megállítanak bárkit.szóval jobb ha betartod.

2009. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát tudatlan vagyok... Kamionnal egész europában csak MO-n álitottak emg minketXD
2009. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Vedd meg bennt a reptéren a vámmentes boltban. Olcsóbb is és akkor viheted magaddal a kézipoggyászban.
2009. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nyugodtan vigyél, egy kartont még lehet

párizsba mentem, nagyon bunkók voltak az ellenőrzésen, de a cigimet le se szarták

2009. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%
Cigarettát, alkoholt nem lehet kézipoggyászban repülőre felvinni. Csak és kizárólag, bőröndben viheted el.
2010. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nincs erről vmi tájékoztatás neten? hogy miből hogyan mennyit lehet
2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!