Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szoktatok enni repülés előtt...

Szoktatok enni repülés előtt vagy a gépen kajáltok?

Figyelt kérdés

Ma lesz egy 12 órás repülőutam és most reggeliztem, (fél 12 van itt) és nem tudom, egyek-e még itthon. Nagyon nem szeretném, ha tele lennék, de éhes sem akarok lenni. Viszont a repülőn a kaja általában nagyon rossz.

Egyek még itthon és mit vagy ne egyek?


2009. ápr. 2. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nyugodtan egyél előtte, rossz lesz ha nem eszel 12 órán át. A repülős kaja meg tényleg elég műanyag de találsz a csomagban mindig valami ehetőt:D
2009. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
én mindig viszek repülöre kaját és azt megeszem
2009. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én előtte nem tudok enni, ugyanis félek a repüléstől. a gépen szoktam esetleg csipegetni egy keveset.
2009. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
szerintem azt csinálj ami jólesik!
2009. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen hosszú úton, és mindkét alkalommal (oda-vissza) finom kaját adtak. Eleve többször kapsz enni, legalább egyszer meleg ételt, nem azt a rakd-össze-magad jellegű, ízetlen szendvicset adják, mint az Európán belüli utaknál.
2009. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

hát én idáig akár hányszor utaztam repülővel tuti hogy vagy én vagy a mellettem ülő segítségével de rámborult valamilyan üdítő (tea, víz, kávé,stb.)

Érdekes eddig egy utat sem úztam meg hogy ne legyen a pólómon folt....

2009. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én a gépen szoktam enni ^^ egész jó kajákat csinálnak :) (vagyis, szerintem nem mindegy milyen géppel mégy, de amikkel eddig mi mentünk, nagyon finom ételeket szolgáltak fel) de persze előtte is eszem 1-2 falatot, de amit a gépen adnak azt is megeszem :) nem tudom, hogy minden gépen úgy van-e, de amelyikekkel mi utaztunk, mindig meleg, és ízletes étel volt :)
2009. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én vagyok az előző író. túl hamar elküldtem, és nem adtam választ a kérdésedre :$ ha szerinted rossz a kaja a gépen, akkor inkább egyél előtte, nehogy éhes maradj :)
2009. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Szerintem egyél elötte de vigyél pár szendvicset is magaddal. Ha émelygős tipus vagy lehet kapni repülésre hányinger csillapítót. A kaja nem rossz szerintem. Egy fokkal jobb mint a korházi koszt :)

2009. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyél előtte, persze, és a reptéren is tudsz venni valami kaját, szerintem(nem tudom, h ételt vihetsz-e be, de pl az ásványvizet nekem nem engedték eddig egyszer sem)Nem tudom én imádom a repülős kaját(Törökország-Magyarország között ingázom), a Turkish Airlinesnál nagyon finom volt mindig:)
2009. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!