Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen táskát célszerű vinni...

Milyen táskát célszerű vinni repülő útra?

Figyelt kérdés
Én turista hátizsákra gondoltam, mit írjak rá a csomagra?
2008. márc. 17. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

mit irnál a címedet írjad rá egy letéphetetlen cetlire ha leszakadna róla a felados cetli akkor se vesszen el.

amúgy meg a legpraktikusabb a gurulós. én mindig azt viszek. páromnak van nagy táskája ami olyan mint egy sporttáska de van kihúzoja meg kereke, nekem meg gurulos böröndjeim.. ´meg kézitáskánk. ha egy hétre megyünk ketten haza akkor a nagyobbak kellenek, ha egyedül pár napra kicsi is elég, amibe befér a cuccom, de gurulos legyen, mert én nem cipelgetem. föleg mikor a terminálon belül is meg kell keresni a chekint és lehet messze van, kiskocsit meg minek keresgéljek ha gurul az magáto. de van amikor vonatoznom is kell plusszban mindenképpen a gurulos. minöségi legyn mert a dobála´snál tuti szét jön. akkorát dobnak rajtuk hogy csak csattan. meg vagy ezer másik rajta.

2008. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ja mßeg valami, 20 kilo az átlag a légitársaságoknál amit feladhatsz meg plussz egy kézi poggyász ami nem lehet nagyobb annál hogy beférjen a tartóba. de vannak fapadosok ahol nincs a jegyben benne a csomag feladás, és külön kell fizetni érte, ha túlsúlyos akkor jó sokat. ha normálisak kb plussz 5 kg.t nem szolnak.
2008. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!