Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Dániába megyek két hétre...

Dániába megyek két hétre barátomhoz, mennyi pénzt váltsak át, hogy ne higgyék azt, hogy fekete munkás vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak annak nézni, mert unios tagország így akkor mßesz jössz amikor akarsz, és tartozkodhatsz amig akarsz. (max 3 hónap után be kell jelentkezni).

de a pénz manapság egyik orszßagba sem számit, mert pl én taxira valót viszek ha esetleg a taxis nem fogad el kártyát. aztán minden kártyával. annyit vigyél amennyit költeni akarsz. ha úgy gondolod a paid meghív mindenre akkor csak max amit haza akarsz vinni, de ha mondjuk flesbe akartok mondjuk mozizni vagy muzeumozni, akkor vigyßel jó sokat.

2008. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elöttem szólóhoz. Kérdezd meg a bankod, hogy működik-e kártyád külföldön. Ha igen, akkor felesleges 20-30 euronál több dán koronát vinni. Gyakorlatilag bármikor tudsz kártyával fizetni és pénzt a számládról levenni.
2008. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én már jártam Dániában,relatíve sok pénzt vittem,napi 100 euró költőpénzt kettőnknek,de nem éreztem magam "gazdagnak"

Szerintem Dánia egy olyan drága ország,hogy mindenképpen "magyarnak"fogod érezni magad.

Viszont színes érdekes,sokféle kedves ember.

De ha autóstoppol 2 átlagos jó kűlső megjelenésű fiatal hátizsákos túrista,az autósok "dögölj meg"jelzéssel kedveskednek gyakorta és senki nem nem állna.

2009. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkit nem erdekel,hogy feketemunkas vagy e,de ket hetre erdemes 1000 koronaval szamolni(ha bulizni is akarsz),ez kb 38 ezer forint.
2010. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!