Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Honnan szerezhetnék olyan...

Honnan szerezhetnék olyan programot ami megmondja pontosan hány kilómétert tettem meg az alap helyzetemtől?

Figyelt kérdés
Navigációs rendszerre nem akarok befektetni van egy androidos sony x8-am és bármit letöltök rá bekapcsolom a gps-t hozzá és nem fog műholdat. De haverom még régen mutatott egy olyan fitness programot ami mérte hogy mennyit fut km-ben. ahoz nem kellett semmi műhold. Ilyet hol találok? vagy a gps-t aktiváltassam valahogy?

2012. júl. 1. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Runkeeper nevű programot használom. Nagyon jó, de GPS alapú. Nekem mondjuk automatikusan rácsatlakozik, nem kellett semmit aktiváltatni. Samsung galaxy mini.
2012. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én régen a Noom-ot használtam, úgy számolja a megtett távot, hogy a lépéseig számától, tehát ide oda kell mozgatni a telót futás közbe, remélem érted, de meg GPS-el és a nélkül is. Nekem bevált.

X8

2012. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző voltam, bocsi nem olvastam át normálisan. szóval hogyha kocsiba, vagy ilyesmire szeretnéd pontosan csak GPS hozzáféréssel lehet. Nekem az Egér út van, meg az alap, mind2 bevált. Várj 10 percet, ha addig se talál jelet, menj be a szolgáltgatódhoz.
2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!