Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy lehet Görögországból...

Hogy lehet Görögországból sms-t írni? Mennyibe jön ki? Mik a tapasztalataitok utazás terén? Hova érdemes menni Görögországban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint Magyarországról, kb. 30 Ft.
2012. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne 06-tak kezd a telefonszàmot, hanem +36 vagy 0036-tal
2012. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 06-tal kezdi az is jó, mert a beállított SMS központ száma a lényeg, az meg eleve +36-tal szokott megadva lenni.
2012. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Viridissima válasza:

Mi Korfun voltunk az idén nyáron. Ez a legzöldebb része Görögországnak. Amikor itthon 38 fok volt, ott 5 fokkal legalább kevesebb, és a tenger hűsítő hatása miatt éjszakánként kellemesen lehűlt a levegő. A következő helyet tudom ajánlani Moraitikában: [link]

A vendégek 90%-a magyar, a hely egy fiatal házaspáré, egy gyermekük van, nagyon kedvesek és segítőkészek. Vannak külön 10 fős villák, stúdiók és sima két, vagy többágyas szobák-olcsón. Saját éttermük, bárjuk és hatalmas úszómedencéjük van. :)Ide bármikor szívesen visszamennék. A repülőjegy akkor olcsó, ha 2-3 hónappal hamarabb megveszed, de lehet menni autóval is, kb. 20 óra az út és 2-3 tank üzemanyag.

2012. aug. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sly007 válasza:
Én is tudom ajánlani Korfut, de még inkább ajánlom kicsit lejjebb Lefkada szigetét. Bár minden relatív ha homokos strandra akarsz kifeküdni, vagy egész nap all include hotelben a medence parton heverni mindegy hova mész. Ha szép (de töbnyire köves) partokat végignézni, autót motort bérelve, esetleg könnyűbuvárkodni (snorizni) akkor korfu vagy Lefkada, ha szeretsz túrázgatni, akkor inkább Lefkada. (ott komppal átmész egy másik szigetre, és egész nap túrázhatsz strandok között gyönyörű erdős környezetben.) Tapasztalatok: görögországról, nem vészesen drága kedvesek az emberek (Bár a fiatalság már gyakran bunkó) Utazás oda repülővel drága de kellemes, busszal kb 24 óra buszozás, de én szeretek busszal járni oda. Kocsival meg meg lehet szállni útközben akár. Ami engem illet én elő vagy utószezonban szeretek oda járni, 40/főből megvan a busz és a szállás, és amikor itthon még vagy már hideg van, ott 40 fok vár :) Telefonálás meg sms-t fogadni ingyen van, küldeni kb 100/sms-ből kijössz emlékeim szerint. hívást fogadni, vagy hívni meg általában másodpercalapon megy de elég drága. Alternatív javaslat legyen egy adroidos telód vagy ájfón, meg itthon is a családnak is, és wifi-n ingyen annyit beszéltek amennyit nem szégyeltek...
2012. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi rodoszon voltunk, ott alig volt zöld növény, csak a szállodában, ésaz agua park nagyon jó volt
2012. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tamás19 válasza:
szia!a telefonalasro nem tok mit mondani mert nekem nem volt vele gondom!Anyagilag nem tom!En busszal mentem marmint tobben mentunk!Nah az komoly volt kicsit...Nem az igazai de ki lehet birni!Mi Pargan voltunk!De a rokonom elottes Sartin(nem tom hogy kell irni) voltak azt mondtak az szebb volt..De nezz korul google-ben hogy melyik hely tetszik!! :d Sok sikert es jo nyaralast... :D
2012. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az sms-sel kapcsolatban nem tudok segíteni, viszont az utazási téren szerzett tapasztalatok: mi busszal mentünk, és semmi panaszom nincs, a kellemetlenségeket a többi utas okozta, azt is csak visszafelé...mi Sarti-n voltunk, nagyon tudom ajánlani, meseszép hely, van pár magyar üzlet is (pl.: Kalóztanya söröző). és a part is olyan, mint a filmekben, a víz nem annyira sós, mint pölö Paralián. a Dina nevű hotelben medence is van, és az egész falu nagyon kultúr, és hú meg ha :DD
2012. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!