Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair-rel utazom. A feladott...

Ryanair-rel utazom. A feladott poggyász maximum hány kg lehet. Mit nem szabad bele tenni?

Figyelt kérdés

Ryanair-ral utaznék Dublinból Budapestre.A weboldalukon 20 kg van feltüntetve,mint max. vihető súly, de olvasni olyan cikkeket, ahol csak 15 kb a max.

Továbbá olyan bejegyzések is vannak, hogy értékeket /souvenirt/ ne csomagoljunk bele.

Nos én apró ajándékokat szeretnék vinni a családnak, plusz a saját ruháimat is vinném, ami nekem érték.

Létezhet olyan,hogy kinyitják a táskát? Sajnos ezt nem lehet 7 lakattal lezárni.

Milyen tapasztalataitok vannak?



2012. dec. 16. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

15 kg vagy 20 kg lehet attól függően, hogy foglaláskor melyiket választod, a 20 kg-os többe kerül, mint a 15 kg-os.


Értékes és/vagy törékeny cuccot én nem tennék feladott poggyászba. Nem csak azért mert kilophatják, hanem azért sem mert poggyászokat dobálják a reptéren.

2012. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan súlyú poggyászt vihetsz, amilyet a foglalás során kifizettél! Ez lehet 15 vagy 20 kg!
2012. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 16. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valami gyanúsat látnak a röntgenen, akkor bizony ki fogják nyitni a táskát. De nekem még 1 kivétellel minden benne maradt, amit beletettem. Az az egy kivétel pedig egy doboz fájdalomcsillapító volt.


Bármit beletehetsz, ami nem nyilvánvalóan tilos (kábítószer, robbanóanyag, ilyesmi) Ami nagyon törékeny, azt én sem tenném bele, de egy üveg pia pl. ruhák között nem fog összetörni. És a kicsi de értékes (ékszer, drága mobil, fényképezőgép) dolgokat is jobb a kézipoggyászba pakolni.

2012. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!