Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A 7 napos, gyorsított útlevél...

A 7 napos, gyorsított útlevél egészen biztosan kész lesz hét nap alatt?

Figyelt kérdés
Remek ajándékkal lepett meg minket a család, befizettek engem, a férjem és a két gyerekünket egy krétai nyaralásra. Viszont olyan közeli az időpont, hogy a gyerekeknek már nincs idő személyigazolványt csinálni, csak gyorsított eljárásban útlevelet. Indulás előtt 10 nappal kaptam időpontot nekik, mivel ennek ára van, ezért ugye 100%, hogy készen lesznek? Vagy kérjek a központi irodában időpontot 1 napos útlevélre nekik? Bár gondolom hihetetlen drága lenne...
2013. jún. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérjetek ideiglenes személyit, azt azonnal kiadják és az a legolcsóbb.
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24 órás határidejű útlevél 40 ezernél kezdődik, sztem nem éri meg
2013. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az ideiglenes személyire is csak nagyon későn tudnának időpontot adni... Mit tudtok a 7 napos eljárásról? Tuti meglesz az útlevél?
2013. jún. 24. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen de miért nem jó a személyi? van olyan okmányiroda ahol odamész reggel korán és kivárod a sorodat. Ha időpontra akarsz menni azt persze, hogy csak sokára lehet.
2013. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

100%, hogy készen lesz, hiszen ezért magas pótdíjat kérnek :S (gyermeknek 2.500 lenne, ehelyett az 1 napos ügyintézés esetében 2.500+ 49.000 Ft, 7 napos 2.500+ 19.000(?))


Nálam mondjuk a hagyományosan megkért útlevél is hamar megérkezett (nem volt 30 nap szerencsére).


Szerintem is érdemesebb lenne kivárni a sort az okmányirodában a személyiért. Volt, hogy nekem is nagyon sokára tudtak volna időpontot adni (megyeszékhely), így inkább kivártam és aznap le is tudtam.

2014. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!