Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ekkora Bőröndbe mennyit tudok...

Ekkora Bőröndbe mennyit tudok pakolni? 21 kg belefér?

Figyelt kérdés

Itt a link...

[link]



2013. aug. 27. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Necces. Függ miket viszel, ruhákból nem biztos, hogy befér 21 kiló. Nekem is ilyen méretű táskám van és pakoltam már meg 25 kilósra is.

Egyébként ennek elég nagy az alapsúlya 4,5 kg. tehát alapból csak 16,5 kg tudsz belepakolni.

2013. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

És akkor ebbe???

2013. aug. 27. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy mit vinnél. Ha kabátot, csizmát meg hasonlókat akkor sok minden nem fog beférni. Ha pl. könyveket, alkoholt, élelmiszert, hajvasalót stb. viszel, akkor pillanatok alatt meglesz a 21 kg. Én ajánlom, hogy legyen nagyobb, nekem mindig kellett a nagy táska és még így is néha szenvedek, hogy minden beférjen. De függ mirre kell és milyen útra, én versenyekre járok csak a felszerelés min. 10 kg. Nyaraláskor általában jobb a helyzett, de akkor meg hazafelé van tele a bőröndöm. De vannak olyanok, akik simán kistáskával is megoldják a nyaralást. Egyénfüggő.
2013. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kiköltözöm angliába barátomhoz....
2013. aug. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!