Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Finanszíroztatok már nyaralást...

Finanszíroztatok már nyaralást utcai kéregetésből? Mely országokban legális?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyáron ki kéne menni sátrazni Olaszba és koldulásból finanszírozni a kaját stb. ti próbáltátok már?

2013. okt. 30. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért jól öltözött fiataloknak nem adnak annyira pénzt.
2013. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Elment az eszed?
2013. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy szuper ötlet! :D Stoppolva eljutni a tengerpartig, ahol aztán a túristáktól kunyiztok... talán elég pénzt tudnátok összeszedni kajára. Meg valamiből szállást is kéne szervezni... De az biztos hogy maradandó élmény lenne! :)
2013. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Akinek nincs pénze az maradjon otthon!
2013. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Kéregetésből még nem, de tengerparti zenéléssel Horvátországban, Rovinjban egyetlen este alatt annyi pénzt sikerült összekalapozni, amennyi a benzinköltségünk volt odáig. Buliból csináltuk, nem is gondoltuk, hogy pár eurónál többet össze fogunk szedni vele. Mondjuk a csapatból hárman is profi zenészek (Zeneakadémiát végeztek), szóval azért nem csak úgy hadonásztunk meg nyekeregtünk összevissza, hanem igyekeztünk tényleg szórakoztatni a népet. Főleg régi standard jazz számokat játszottunk, az népszerű.
2013. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Zenélésre én is gondoltak, cigány nótákat énekelnék, azt szeretik az olaszok nem?
2013. okt. 30. 21:10
 7/15 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

Ez az, vigyétek csak szanaszét a világban a jó hírünket, legalább az olaszok is ismerni fogják a magyarokat.

"Ja, az a népség, amelyik ide jön koldulni, és borzalmas kornyikálással akar pénzt kicsikarni tőlünk."

Hát köszi, valóban jó ötlet. Úgy látom, utánatok vagy 20 évig kerülnöm kell Olaszországot.

2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"Úgy látom, utánatok vagy 20 évig kerülnöm kell Olaszországot."


Na te se sokat jártál még külföldön.


Mert akkor elmondom, hogy van ahol megesik, hogy egy metróra szállnak fel énekelve, zenélve és egész tűrhető produkció után kezdenek el pénzt koldulni és persze azt se agresszívan, mégis sokan adnak.

Itthon meg mi megy? Agresszívan végignyomul a metrón koldulva valaki aztán csodálkozik hogy alig kap pár forintot.

2013. okt. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Igen, pont erre céloztam. Ha az itthon jól ismert mentalitással vonul valaki végig Olaszországon, akkor azt az olaszok egy életre meg fogják jegyezni.


De, jártam már néhány helyen a világban, és hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem láttam sokkal rosszabbat is ennél. De ugye nem baj, ha nem ezt tekintem követendő példának? :-)

2013. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
De meg fogtok lepődni, ha mindenki csak szó nélkül elmegy mellettetek... Olaszország teli van románokkal, meg néger "menekültekkel" pont a proli magyar kéregetőkre van még szükségük :DD Hát felőlem menj, tartsd ott a markodat nyugodtan, csak ne lepődj meg, ha senki nem ad semmit. Tele van már a tökü(n)k a koldusokkal/utcai árusokkal.
2013. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!