Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Erdély: Mit vigyek magammal 1...

Erdély: Mit vigyek magammal 1 hétre?

Figyelt kérdés
És kb. mennyi költőpénzt?
2014. aug. 8. 12:20
 1/3 wlex01 válasza:

Attól függ milyen részre mész : )

Magas hegyekben készülj fel rá, hogy éhesebb leszel a szokásosnál és este hideg van, akármennyire is meleg van napközben.

A pénz attól is függ, hogy milyen típusú lesz a kiruccanás... Élelmiszer árak hasonlóak viszont a húsáru szerintem messzemenően jobb az itthoninál, meg a kis poharas mustár :o

Ha nem tudsz valamit, nyugodtan kérdezd meg magyarul, arra nagy az esély, hogy magyarul kapsz választ :D

2014. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdést kiemelted, de több infót nem adtál...

Erdély egy országnyi tartomány. Hogy mit vigyél, az attól függ, hogy fürdőhelyre mész-e, a jégbarlangok világába, esetleg 2000 m. feletti hegyekbe.

2014. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a húsárúval nekem pont ellentétes a véleményem de gondolom nem húsárút megy vásárolni;

zéró infóval nehéz választ adni, de megpróbálom;

árak mint nálunk, végig kell gondolni hogy mit csináltok, hová mentek, kérdezd meg a szervezőt a pontos programokról, kaptok e kaját, stb

ne vigyél nagy méretű társasjátékot, szines tv-t, hajszárítót, és olyan dolgokat amit nem fogsz használni, illetve anélkül is kibírod 1 hétig. gondold végig otthon 1 napodat, alvással együtt hogy miket használsz feltétlenül és azokat pakold be. tisztálkodás, alvás, evés, ivás, közlekedés, szórakozási kellékek, mindenből a legkisebb méretűt. én azt szoktam mondani hogy fürdőruhát és télikabátot hozzanak a turisták. A hegyekben éjjel augusztusban akár minusz is lehet hóviharral...

2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!