Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz Airrel utazom nem sokára...

Wizz Airrel utazom nem sokára és mivel csak egy poggyászt lehet vinni abba kell beletenni a fényképezőmet is. Kérdésem az hogy átvilágításnál nem-e lesz baja a gépnek? Nem egy kis értékű kompaktról hanem egy komoly (abb) DSLR-ről van szó.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A wizzairnél feladhatsz max.15 kg csomagot,és +10kg -os kézipoggyászt ami végig nálad van.Én a fényképezőgépet,és egyéb értékeket a kézipoggyászba tenném.Egyébként semmi baja nem lesz az átvilágításnál...
2010. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

4napra megyünk barátokkal, szóval elég lesz a kézipoggyász.

A fényképezőt semmiképpen nem akarom feladni, szeretném a közelembe tudni.

2010. jan. 20. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem addig fogd a kezedbe a fényképezőgépet.
2010. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenképp átvilágítják, az már más kérdés hogy utána lehet a kezedben. semmi baja nem lesz ha átvilágítják. laptopomat fényképezőmet milliószor világították már át, semmi bajuk.
2010. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jobb félni mint megilyedni, mivel nem 30ezres gépről van szó, hanem egy kb 200e értékű cuccról, amire sokat gyűjtöttem egyetemista ként...


Köszönöm az összes eddigi és jövőbeni válaszokat!

2010. jan. 20. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kézipoggyászom olyan volt, mintha kiraboltam volna egy elektronikai üzletet amikor wizz-el utaztam. Náluk alapvetően 3 dolog lehet az ember kezében azt nem szabják meg, hogy az egy kabát, egy esernyő és a kézi poggyásza, a fényképezője, a laptopja és a kézipoggyásza vagy mit tudom én, viszont véleményem szerint mindenképpen átvilágítják. Nem lesz semmi baja! Az én gépem sem egy 20 ezres semmiség, annak sem lett, még mindig él.:) Laptopomnak sem, nem hinném hogy ebből problémát kell csinálni, de ha ennyire fontos, akkor kérdezd meg, hogy mindenképpen szükség van-e erre.
2010. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha megkérdezhetem, merre utaztok?
2010. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A telefont vagy kicsi fényképezőt mindenképpen bele kell csomagolni akézipoggyászba? Például, ha a kabát zsebében van, akkor belekötnek? Ténylegesen lemérik a csomagot? Mert csomagmérést még soha nem csináltak nekem, igaz nem utaztam még WizzAir-el.
2011. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!